Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pánikbeteg vagyok?

Pánikbeteg vagyok?

Figyelt kérdés
Mindig bebeszélek magamnak betegségeket.Most pédául azt hogy szívelégtelen vagyok..Nincs semmi bajom semmi tüntetem tudom hogy nem vagyok az de mégis ezen kattogok...Multkor azt beszéltem be magamnak hogy szivritmuszavarom van.Valamikor annyira bebeszélem magamnak hogy jelentkeznek a tünetek de ha nem figyelek rá akkor megszünnek.Nem tudom lehet pszihés vagy tényleg beteg vagyok?Nagyon félek a szívbetegségektől egyfajta fóbiám folyton nézem magam mi lehet a bajom és a bolhábol is elefántot csinálok.Nem tudom...Frontint szedtem be a multkor annyira nem birtam már ezt a feszültséget..Szerintetek tényleg szivbeteg vagyok vagy inkább pánikbeteg?Nagyon félek az ilyesmiktől.

2018. febr. 3. 01:06
 1/5 Zoli780806 ***** válasza:

igen, pánikbeteg vagy


(ne szedd azt a szart)

2018. febr. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez a te problémád:

[link]

2018. febr. 3. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hipochonder vagy, az a te bajod.
2018. febr. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vélhetöen pszichés eredetü, pánik vagy hipohondria. Nem tréfa ez, menj el pszichiéterhez. Ráadásul ott kivizsgálnak szervi bajokra is, megnézik a szived stb. És akkor megnyugszol, h nincs bajod.
2018. febr. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A frontint felesjtsd el.

Szerintem a legrosszabb.

Menj el pszichologushoz és kérj valami normális szorongásoldót.

A neten meg ne turkálj tünetek után. Az ember annyira beképzeli magának egy idő után azt is ami nincs, hogy tényleg kijön rajta. És nem a betegségtől, hanem a szorongástól, pániktól. Foglald le magad.

2018. febr. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!