Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Viszeres lábak fiatalon. Mit...

Viszeres lábak fiatalon. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok mindkét lábam erősen viszeres. Anyukámtól sajnos örököltem ezt. Állomunkát végzek így nap végére fájnak is. Tudnátok segíteni abban hogy mit tehetnék hogy megszüntessem vagy megelőzzem azt hogy rosszabbodjon a helyzet? Kinézetre sem túl esztétikus mivel olyan mint a 60-70 éveseké. Egész nyáron csak hosszúnadrágba járok de ezek mellett mint említettem fáj is. Háziorvosnál voltam vele de teljesen feleslegesen mert semmit nem csinált. Milyen orvoshoz fordulhatnék? Mit csináljak? 25/N

2018. febr. 3. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Angiológus az érgyógyász, de szerintem oda is kell beutaló (nincs is minden rendelőben), vagy maszekhoz mész. Detralex tabletta recept nélkül, vadgesztenye-kivonat tartalmú krém szintén recept nélkül, éjszakára felpolcolás, séta, torna, hideg-meleg váltott vizes zuhany, gumiharisnya vagy fásli orvosi javaslatra. Létezik vénába adott injekció, ami eltűnteti és műtéti úton is kiszedhetnek néhány visszeret.
2018. febr. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kompressziós harisnya, vagy megveszed simán a gyógyászati segédeszközben, vagy feliratod angiológussal.
2018. febr. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szia Remélem tudok segiteni mivel nekem párnapja volt viszér mütétem Elsönek mennjél el érsebészetre ott tudnak segiteni krémek semmire nem jók ne higgyél a reklámoknak Kompressziós harisnya csak el nyomja a viszeret de nem oldja meg a problémádat a mütét a leghatásosabb 24 órás mütét be mész meg mütenek és már másnap haza is mehetsz.Általában helyi érzéstelenitést használnak és a fájdalom csillapito be adása fájdalmasabb mint maga a mütét meg az utána a lábadozás.Nem kell félni a mütétöl után nem kell takargatni a lábadat sem :)
2018. febr. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
bocsika el irtam nem 24 órás mütét hanem 1 napos sebészetnek irják
2018. febr. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha lehet, az állómunka helyett valami más munkát keress.
2018. febr. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!