Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Minél jobban fogyok le az...

Minél jobban fogyok le az mitől lehet?

Figyelt kérdés

Mindigis az a közepes alkatú voltam de most egy ideje annyira elkezdtem lefogyni pedig sokat is eszek de hiába...multheten még 2kiloval több voltam , mar lassan nem merek tükörbe se nézni ezért.

Multheten vettek tőlem vért de még nemjöttek meg az eredmények..

Annyira félek hogy valami nincs rendben velem..:/

59-60-61kiló voltam kb de mar 52 vagyok....



2018. febr. 5. 19:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

59 kilóval kezdtem az új munkahelyemen, fél év alatt kereken 50 kiló lettem. Rendesen ettem rendszeresen. Mégis fogytam és fogytam. (szerettem ott dolgozni nagyon, szóval nem idegből fogytam).

Hány éves vagy? Sulizol, vagy dolgozol? Nincs semmi változás az életedben? Esetleg, egy illető? Egy új hobbi, vagy programok? Nem mozogsz többet? Nem étkezel máshogy? Lelkileg jól érzed magad?

Sok mindentől lehet, nem biztos, hogy szervi betegséged van! Sőt!

2018. febr. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hat sulizok mellete mamámat ápolom/gondozom,uj hobbin nincsen,inkább en sokat stresszelek de ki nem?? Koszi a valaszod
2018. febr. 6. 04:23
 3/12 anonim ***** válasza:
a stressz mértéke sem mindegy. tumormarkert csináltattál? (bár nem tudom hány éves vagy)
2018. febr. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az micsoda? Azt meg nemcsináltattam es 19 éves leszek jövő honapban
2018. febr. 6. 11:41
 5/12 anonim ***** válasza:

ja, azt hittem idősebb vagy, ne haragudj. A tumormarkerek olyan kémiai anyagok, amik jelezhetik a daganatok jelenlétét a szervezetben, ilyen például a CEA, ami például vastagbélrákos esetben megtriplázódik a vérben.

de szerintem esélyes nálad a stressz, szóval ne vedd figyelembe a tumormarkeres hozzászólásom, mert csak megijedsz tőle - mondjuk azt fontos megemlítenem, hogy egyre előrébb esik sajnos a vastagbél tumorok előfordulása (most bizonyították h az E. Coli és a B. fragilis baktériumok toxikus közrejátszása miatt részben ...:()

2018. febr. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Jaaj értem azért köszi a valaszod,ht en bízok benne hogy csak a stressztől van
2018. febr. 6. 17:32
 7/12 anonim ***** válasza:
A stressztől van szerintem. Ha a vérkép eredményeid jók, akkor csak az lehet a probléma. Szedjél Peritolt, ez hamar rendbe hoz idegileg, és hízni is fogsz tőle pár kilót. Ez egy ártalmatlan gyógyszer. Koraszülöttek is kapják, hogy össze szedjék magukat. Én is szedtem már életemben párszor, és nagyon jók a tapasztalataim vele.
2018. febr. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigyedet nézesd meg, az okozhat ilyet. Meg a cukrodat, mert az is okozhat fogyást.
2018. febr. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
45%

Utolsó előtti!!! A vérképből a betegségek nagyrésze nem derül ki. Maximum ha célzottan csinálják a vérvételt valamire. De a kérdezőt azt gyanítom általános vérvételre küldték. Ha az remdben lesz az remek de ettől még 1000 féle baja lehet. A stressztől nem fogy valaki 10 kilót csak úgy ha normálisan eszik. Miért kell ilyen marhaságokat írni. Egyébkénz elárulom egyes páviánokon folytatott kísérletek alapján a stressz hízlal nem fogyaszt. Az ajánlott gyógyszer meg remek lenne egy kislánynak. Tényleg semmi gondot nem okoz csak szédülést, remegést, szívdobogást, homályos látást, álmosságot....felhívják külön a beteg figyelmét, hogy gépjárművet sem vezethet annyira ártalmatlan. Imádom az ilyen ész osztó laikusokat akik a fotelból diagnosztizálnak valakit és egyből gyógyszerrel is megtömnék szerencsétlent.

19 évesen ne ess pánikba, de vizsgáltasd ki a dolgot. Ahogy más is írta lehet pajzsmirigy probléma ami gyógyszerrel kezelhető. Cukorbetegség. Vagy nem tudom vannak e emésztési problémáid mert chron betegßeg is okothat fogyást. Meg egyes tüdő betegségek is. De ha a légzéseddel nincs gond akkor valószínű nem az a baj. Sokféle betegség okozhatja. Nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni de utána kell járni mert már nincs miből fogynod. Addig is próbálj naponta 5ször enni és változatosan. Figyelj az étkezésre, hogy tényleg eszel e rendesen. Nagynéném 22 kilót fogyott egy nyár alatt. Nagyon megikedt hogy beteg. Kivizsgálták és kiderült alig evett, csak fel sem tünt neki mert meghalt a férje és a barãnőjét ápolta aki megbetegedett, plusz egy kutyusa is lett és úgy megborult az élete, hogy egyáltalán nrm figyelt az evésre. Mikor kérdeztük azt momdta eszik rendesen. Aztán mikor elkezdze írni mit evett aznap....rájött, hogy alig valamit. Te is kezd el írni....hátha. esetleg ode is leírhatod és megmondjuk elég e az.

2018. febr. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9-essel egyet értek abban, hogy vérkép alapján diagnosztizálni kórképet nem lehet. Viszont, hogy a stressztől csak hízni lehet, az egy ordas nagy hazugság. Én vizsgaidőszakban kicsit túltoltam a stresszt és 5 kg-ot fogytam és esküszöm, ha nem vizsgáztam volna le gyorsan mindenből a 10 kg is meglett volna...
2018. febr. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!