Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Minél jobban fogyok annál...

Minél jobban fogyok annál rosszabbul vagyok?

Figyelt kérdés

Ez tényleg így van mert fogytam 14 kilót és annyira nincs önbizalmam pedig sokan dicsérnek érte és már a vagdosás fordulgat a fejembe persze nem csinálom meg mert attól nem lesz önbizalmam, mennék pszichologushoz is csak nem tehetjük meg. Mit csináljak? Barátok szava se hat rám. Mit tegyek? Örökké depressziózzak? Mindig Childrent hallgatok.

17/L


2017. szept. 1. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Akkor felesleges fogynod, ha szarul érzed magad .

A fogyás is csak úgy ér valamit ha se szellemileg, se testileg nem teszi tönkre az embert. Szerintem te fejben nagyon gyenge vagy (bocs).

2017. szept. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
egyetértek az előttem szólóval.
2017. szept. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt szabad tudni, hogy jelenleg hány kb. és hány centi vagy, és mennyi idő alatt 'ugrott le' ez a 14 kg? Lehet, hogy túl sokat fogytál..
2017. szept. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!