Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mikor leszek mar egeszseges?

Mikor leszek mar egeszseges?

Figyelt kérdés
Anorexias voltam de mar majdnem teljesen meggyogyultam. A bajom az, hogy ugyan mar a 171 centimhez 45 kilorol 51re hiztam (doki azt mondta 52tol mar normalis), viszont a bordaim meg mindig kint vannak, mellem alig van, mind a 6 kilo csak a combjaimon latszott meg. Most akkor ha tovabb hizok akkor csak a combjaim lesznek meg vastagabbak vagy azert elobb utobb eltunnek azok a bordak es fontre is kapok par centit? A hajam meg hullik es a menzeszem se jott meg ugyhogy egyertelmu hogy meg hiznom kell csak szerintem most per pillanat szornyen aranytalanul nezek ki, csak remenykedem, hogy a masodik variacio most mar bekovetkezik mert lassan ott tartok hogy derektol lefele ket husis lab talalhato (azert meg nem durva) folfele meg egy csontvaz maradt... :(

2018. febr. 5. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Ugyan nem értek a betegségedhez, de szerintem a lábadat csak azért látod dagadt virsliknek, mert nem ahhoz a vastagsághoz vagy hozzászokva. Külső szemnem valószínűleg teljesen átlagod lábak, vagy még mindig vékonyak.

Nyugodj meg, előbb utóbb mindenhova hízni fogsz, ne aggódj emiatt. Az idegenek úgyis csak azt látják hogy váó, milyen szexi lábak, nem azt hogy kinn vannak a bordáid. De persze kövesd az étrendet, ami egészséges és tápláló számodra, gondolom összeállítottak neked valami ilyesmit. :) Neten is rengeteg ilyen étrend/cikk található, hogy mivel tudod fel építeni magad. Sok sikert.

2018. febr. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
fogyás előtt arányos voltál? mármint még az anorexia előtti egészséges időszakban. egyébként elég valószínű hogy csak így hízol, sajnos én is combra hízós vagyok, és fogyásnál is az ment le utoljára. ez mindenkinél máshogy van, vannak akik szerencsésebb ilyen szempontból és arányosan oszlik el a felszedett zsír.
2018. febr. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, én anorexiás voltam! Hány éves vagy? Nekem is volt egy kis aránytalanságom, de ahogy jöttek fel a kilók megszűnt és most jelenleg megvan a menzeszem is :)))))))))
2018. febr. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még így is nagyon vékony vagy, 171 cm-hez olyan 55-60 kg az ideális súly. Úgyhogy eszedbe ne jusson abbahagyni a hízást, ha csak a combodra menne, akkor se lennél vaskos, nagyon messze állsz attól. Nyugi. Mindenhova fog menni idővel, csak mindenkinél máshova megy először(nekem pl hasra és fenékre).
2018. febr. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!