Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi jobb? Keveset aludni vagy...

Mi jobb? Keveset aludni vagy egyáltalán nem aludni?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, ha csak pár órára van lehetőség, akkor többet árt, mint használ
2018. febr. 6. 08:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Sztem azért mégiscsak jobb, ha alszik vmennyit az ember, még ha az csak pár óra is, és mikor felkel iszonyú álmos. Nálam úgy van, hogy ha semennyit nem alszom, akkor esélytelen, hogy bármire képes legyek aznap, ha leülök 5 perce, már el is alszom, míg ha 2-3 órát alszom, akkor nem így van, Akkor se vagyok a toppon, de azon egy kávé már tud annyit segíteni, hogy délutánig vagy estig kibírjam.
2018. febr. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha csak pár órát alszok, nagyon nehéz felkelni, az biztos. De utána felébreszt a séta, friss levegő, nem kávézok. De olyat még soha nem csináltam, hogy egyáltalán nem aludtam semmit, azt nem bírnám ki.
2018. febr. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!