Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Influenza esetén 39,2-es...

Influenza esetén 39,2-es lázat érdemes csillapítani, ha nem érzem magam rosszul?

Figyelt kérdés

A napokban többször ilyenkor már fájt a fejem, nagyon melegem volt, legyengültem, szédültem. Akkor vettem be gyógyszert, de most nem érzem lázasnak magam, pedig a hőmérő 39,2-t mutat..


Nem lehet kiigazodni a neten az ügyben sem, hogy 39 felett kell-e lázcsillapítás vagy hagyjuk harcolni a bacikkal..?! Mindenki mást mond.


2018. febr. 6. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ahogy érzed. Én már 38,6 Celsiusnál vettem be gyógyszert, mert utálok lázas lenni, nem bírom szó szerint elviselni a tudatot. Sót, 38 Celsius is kritikus nálam. De ha te jól elvagy 39,2 Celsiussal, akkor hagyd a szervezetedre a harcot. Viszont ha feljebb menne, akkor csillapíts, akár borogatással. Jobbulást kívánok!
2018. febr. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is azt olvastam, hogyha nem vagy rosszul, akkor nem kell lázcsillapító ilyen magas láznál sem, de azért én már bevennék egy fél Rubophent ilyen esetben, hogy legalább kicsit lejjebb menjen.
2018. febr. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az maradhat de azért 40 ig ne engedd hogy felmenjen az már problémákat okozhat
2018. febr. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyébként én is egy fél gyógyszert vettem be a biztonság kedvéért, az elég is volt. Bár most érzem, hogy kezd felmenni újra..
2018. febr. 6. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!