Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Csak jövő szerdára kaptam...

Csak jövő szerdára kaptam időpontot proktológiára, szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy van egy dudor a végnyílásomnál, és székelés után törlés közben fáj is. Még nem vérzett. Nem volt még sosem ilyen problémám. Vettem rá kenőcsöt, de nem segített, és mintha még nagyobb is lenne a dudor, mint volt. Ma felhívtam az SZTK-s proktológia ambulanciát, de csak jövő hét szerdára kaptam időpontot, és eléggé kétségbe vagyok esve, mi lehet ez. Aranyér lehet?
2018. febr. 7. 17:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Annyira nem értek hozzá, de szerintem nem aranyér. A páromnak volt egyszer ilyesmije, valami krémet kapott rá, amitől pár hét alatt elmúlt.

Törlésnél ne dörzsöld erősen, és ha teheted, akkor vizezd be előtte a papírt, vagy használj alapon nedves törlőkendőt, ezektől nem dörzsölődik annyira.

2018. febr. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!