Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ti is féltek a Zika-vírustól?

Ti is féltek a Zika-vírustól?

Figyelt kérdés

Én most rohadtul parázok, mert úgy tudom, hogy Brazíliában minden 2. szúnyog fertőzött, és a fertőzés úgy terjed, hogy valakit megcsíp egy fertőzött szúnyog, az ember fertőzötté válik, és ha őt megcsípi egy szúnyog, akkor az a szúnyog is fertőzött lesz. Itt jön képbe az olimpia is. Ha az olimpiára jön egy csomó európai/ázsiai ember, akkor már nincs is jövőnk? Valószínűleg őket is megcsípik, hazajönnek, és itt adják tovább a fertőzést, gyorsan elterjed aztán már nem is lesznek "normális" babák? Én 14 éves lány létemre meg vagyok ijedve, hogy a jövőm rohadtul el lesz cseszve emiatt. Van erre valami gyógymód, vagy valahogy meg lehetne ezt előzni? Tudtommal olyan rovarcsípés elleni spray nem létezik, ami minden esetben hatna.

Szerintetek ezek itt mind csak az én gondolataim, vagy esetleg tényleg bekövetkezhetnek?

A válaszokat előre is köszönöm!



2016. aug. 2. 18:14
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
szedjél nyugtatót
2016. aug. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!