Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Annyira rosszul érzem magam...

Annyira rosszul érzem magam most jöttem ki a pszihiatriarol és úgyhogy meg jól se vagyok és nem tudom mit kezdjek magammal segítség kerlek?

Figyelt kérdés
2018. febr. 10. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj vissza
2018. febr. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Családod?
2018. febr. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem tudok visszamenni mert suliba járok és már nagyon sokat hiányoztak és nem hiányzik hatok tobbet valami ötlet?

17 vagyok

2018. febr. 10. 17:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Pszichológus?
2018. febr. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nos remélem tudok segíteni, már voltam bent én is. Amit tehetsz, hogy beletörődsz, hogy most "még" gondjaid vannak. Az, hogy kijöttél még nem jelenti, hogy már minden király lett. Örülj legalább, hogy már nem tartanak bent és ez is a javulást mutatja. Próbáld magadban keresni a hibát elsősorban. Pl. kezdj el futni, egészségesen étkezni (ehhez mi kell? akkor menj boltba, vedd meg a kajákat készítsd el stb.) foglald le magad. Ha nem jársz suliba és nem dolgozol nézz filmeket, beszélgess a haverjaiddal a legjobb, ha normálisan kezeled a dolgokat, hogy ne fordulj be nem kell mindent komolyan venni. Idővel csökken a feszültség és jobban leszel. Hidd el a sport segít és járhatsz szerintem pszichológushoz, ami egyben kimozdulás és elmondhatod a gondjaid. Ha pedig dolgozol vagy suliba jársz, akkor azt csináld teljes erőbedobással.
2018. febr. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a tanácsokat nagyok aranyosak vagytok járok pszichológushoz de nem látok javulást már fel éve meg a gyógyszer se segít....
2018. febr. 10. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!