Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nektek volt már olyan magas...

Nektek volt már olyan magas lázatok, hogy félrebeszéltetek, halucináltatok?

Figyelt kérdés

Én tavaly áprilisban lettem nagyon rosszul. Vasárnap este kezdtem sugárban, órákig hányni. Majd lázas is lettem.

De a szüleim, főleg apám kitalálta, hogy csak nem akarok suliba menni, egyetemről beszélünk már... Más gyerek betegebben is bemegy stb. Meg amúgy is ki volt rám akadva, mert kiderült, hogy csúszok félévet Hétfőn hazaküldtek, elmentem az orvoshoz, aki kiírt, kaptam gyógyszereket. Egy tanáromnak is ez volt a baja.

Iszonyatosan hánytam, kaptam hányás csillapítót, antibiotikumot. Apám azzal fogadott, hogy holnap ugye már megyek, meg iskolaundorra irassak gyógyszert, nem az Algopyrintől leszek jobban. Másnap itthon maradtam, de folyamatosan csesztetett. Ezért szerdán bemebtem, ott olyan rosszul lettem, hogy elszédültem órán a láztól. Hazafele meg átvitt másik országba a vonat, mert elaludtam rajta. Miért mentem be, mert magán kivül üvöltött velem apám...

Csütörtökön is mennem kellett, ezen a napon kellett volna visszamenni az orvoshoz. Összeestem a suliban, 40 fokos lázam volt, a suliból hazavitt egy ember, de megkaptam otthon, hogy húzzak vissza az iskolába. Semmit nem segítettek itthon, kész voltam.

Másnap reggel be kellett volna mennem egy dolgozatot bevinni. Reggel üvöltött apám, hogy őt nem érdekli nem színészkedem, megnézi hova járok drogozni, bevisz autóval. Meg egész úton ordítozott velem. Az megvolt egy félóra alatt.

Nagyon rosszul voltam, ő hozott haza is. Na akkor elszabadult a pokol, elvette a telefonomat, mindent, hogy szimulálok.

Estére felment 41-re a lázam, de ő csak ilyenekkel fenyegetett, hogy bevitett az elmegyógyintézetbe, ott szimuláljak stb.

Arra emlékszem, hogy mikor már nem bírtam vele elmentem itthonról a nagynénémhez, de ott meg teljesen félrebeszéltem, homályosan láttam a láztól. Szerintem képzelődtem is, mert ilyeneket mondtam, hogy ott van egy autó, mikor nem is volt ott. Másnapra jobban lettem. Még körülbelül egy hétig voltam ilyen rosszul. Fájt a hátam, köhögtem, hánytam, lázas voltam.

Az orvoshoz nem mentem, mert nem tudtam volna sulizni. A szüleim pedig elmegyógyintézettel fenyegettek, ezért is mentem el máshova aludni.

Igen, sajnos náluk lakom.


2018. febr. 11. 23:56
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Mámint vissza nem mentem az orvoshoz. A gyógyszereket először ő írta.


Előtte és utána se voltam soha annyira rosszul.

2018. febr. 11. 23:59
 2/15 anonim ***** válasza:
Egyetemista koru vagy, tobb opciod van: koli, alberlet tobb azemellyel, vmelyik rokonhoz koltozni. Miert vagy meg mindig otthon?
2018. febr. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nincs annyi pénzem, sajnos. Rokon nem tudna befogadni állandóra.
2018. febr. 12. 00:03
 4/15 anonim ***** válasza:

Munka, albérleti szoba.

Ha ez valós, akkor konkrétan egy közveszélyes elmebeteggel laksz egy fedél alatt. Hanyadéves vagy?

2018. febr. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Igen, igaz.

Ez lesz most a 6. félévem, de 2 félév ezen kivül még hàtra van sajnos.

2018. febr. 12. 00:16
 6/15 anonim ***** válasza:
Mitől ilyen őrült? Nem ver? Fiú vagy vagy lány?
2018. febr. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. De volt rá példa
2018. febr. 12. 09:28
 8/15 anonim ***** válasza:

Ha úgy megver, hogy nyoma marad, el kell menni látleletet vetetni és feljelenteni. Csak azt ne hidd, hogy ez normális és el kell fogadni. Az anyád meg a társfüggő áldozat? Őt is veri, terrorizálja?

Jó esetben megúszod még a másfél évet, utána feltétlenül el kell költözni és minden kapcsolatot megszüntetni. De érdemes lenne megfontolni a tanulmányok levelezőn folytatását és munkába állni, hogy bérelhess egy szobát. Illetve a kollégiumi lehetőségnek is járj utána.

2018. febr. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Szerintem tüdőgyulladás lehetett vagy hasonló, más is azt mondta.

De most komolyan szerintetek normális, hogyha a gyereked nem a lát a láztól, akkor ilyenekkel fenyegeted, hogy bolond vagy, meg bezárat az elmeosztályra? Normális az ilyen?

Komolyan a világomat nem tudtam. Meneküljek el otthonról??? Hulla betegen????

Zakkant, szemét. Azt nem is írtam, hogy másnap úgy rángattak haza, hogy betuszkoltak az autóba, meg ütött apám. Utána is hallgathattam, hogy csak mrgbolondultam". Ez a barom, meg el is hitte.

Komolyan van ilyen, aki így viselkedik, ha beteg a gyereke????? Én ezen nem tudomtúltenni magamat.

Beadom a felvételit most egy másik suliba, úgyis ingyen van. Júniudig meg kihúzom valahogy.

2018. febr. 12. 18:45
 10/15 anonim válasza:
LSD-től. De belapozva nem volt lázam.
2018. febr. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!