Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi lehet a gond?

Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
93-94 kg között mozgok, már lassan 4-5 hete, pedig 2 órát elég intenzíven sportolok naponta. Naponta körülbelül 1500-1600 kalóriát eszek. Csökkentsem a kalóriabevitelt?

2016. máj. 24. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne csökkentsd!

Inkább egy napra növeld a ch bevitelt!

És Figyelj a folyadék fogyasztásra! Napi 4,5 liter legyen meg!

2016. máj. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jól írja az 1.
2016. máj. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

További infó:


[link]


Sok sikert! :)

2016. máj. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Naponta 2 óra teljesen felesleges, hacsak nem vagy versenyző. 40 perc-1 óra bőven elég aerob edzésből 1 napra. Kalória amit beviszel is bőven jó, nehogy csökkentsd! Illetve érdemes váltogatni a edzéseket is, ne mindig ugyanazokat csináld, lepd meg a szervezeted másfajta mozgással. Én az első 25 kg-ot szobabiciklizéssel adtam le, utána egy jó ideig stagnáltam, majd lépcsőzés, futás, taposás, és az utolsó 10 kg is lecsúszott.
2016. máj. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Előző, nem felesleges, van, aki szeret sportolni. Súlyzósból bizonyára túledzés lenne, amúgy OK. Fogyáshoz persze felesleges ennyi.


Kérdező, azt sem tudjuk, van-e felesleged, csak a súlyodat írtad.

A kalóriabeviteledet nincs hova csökkenteni, főleg ennyi mozgás mellett, inkább étrendváltoztatással próbálkoznék. De nincs elég infónk. Némi stagnálás előfordul, bár 4-5 hét esélyesen igen nagy kalóriadeficitnél már nekem se tetszene.

2016. máj. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

185 cm vagyok, körülbelül 10 kg-tól szeretnék még megszabadulni, mert szerintem annyi van rajtam felesleg.

Reggelire 2 sonkás szendvicset eszem, benne paradicsommal és paprikával. Ebédre csirke/disznóhúst eszek általában rizzsel vagy salátával. A 2 óra sport általában különbözik, valamikor foci, valamikor kosárlabda, tenisz esetleg röplabda. De szoktam lejárni futni is (normál tempóban heti kb3-4x). Jaj igen, és a vacsora általában gyümölcs, vagy joghurt.

2016. máj. 25. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!