Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Előfordulhat, hogy a végén...

Előfordulhat, hogy a végén egy betegség fogja megakadályozni hogy lefogyjak?

Figyelt kérdés

Megpróbálok kicsit belemenni a részletekbe, hogy értsétek a kérdésem. Szorongásom van, volt hogy nagyon erős volt és a házat nem hagytam el. Mellette 45 kg túlsúlyom is volt.

Pszichoterápia, teák, nyugtató... semmi nem bizonyult eléggé hatásosnak. Az egyik terapeutám mondta, hogy fogyjak le és minden megoldódik. Elkezdtem diétázni, már 25 kg-t leadtam eddig, ami tényleg segít és végre nem szorongok annyit. Jól érzem magam! Imádok mozogni és imádok egészségesen élni és a receptekkel babrálni. Azonban hozzá vagyok szokva, hogy nekem semmi nem jó az életemben és minden jót követ majd rossz, és nem lehet valami ennyire jó. Úgyhogy mostanában emiatt szorongok. Félek, hogy lesz valami pajzsmirigy gondom és leáll a fogyás, vagy lesz valami olyan bajom amire a gyógyszer étvágyat csinál majd és vizesedést. Tudom, irreális félelmek, de a szorongásom ilyen :(

Már nem járok a terapeutához, de ugye kevés az esely arra, hogy megáll a fogyásom valami miatt? Annyira elvezem, hogy minden héten kevesebb a testsúlyom



2018. febr. 19. 23:30
 1/2 anonim ***** válasza:
pajzsmirigy alulműködést lehet kezelni méghozzá elég hatásosan szóval ha netán ilyesmi előjönne
2018. febr. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezek mind mind megoldhato dolgok. Akkor majd kapsz pajzsmirigy gyogyszert, vagy lecserelik a gyogyszeredet, ha gondot okoz. Nem kell mindentol beszarni, foleg elore teljesen feleslegesen, amikor nagy valoszinuseggel ezek be sem fognak kovetkezni. Teljesen irrealis a felelmed.
2018. febr. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!