Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet ebből baj? Babakocsit...

Lehet ebből baj? Babakocsit hoztam le a lépcsőről benne a 7 hónapos babámmal

Figyelt kérdés
. Nem bírom el a babakocsit ezert óvatosan mindig húzom magammal le a lepcsofokokon. Megcsuszott picit es esett egy lépcsőfokot. Jól fel van öltöztetve ami tartja a nyakat. De azert kicsit megijedtem. Szerintetek nagyon megrszhatta a kisagyat?

2018. febr. 24. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet probléma,hogy egy babakocsiban egy lépcsőfokot zökkent le.Ne aggódj,ezért!
2018. febr. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem történt semmi komoly baj. De ha a viselkedése megvaltozik, bágyad/aluszekony lesz, hányás jelentkezik nála, a pupilla mérete változik akkor nézesd meg egy orvossal. A hugom egyszer leesett az ágyról mikor még nagyon kicsi volt, abból se lett komoly baj, és mikor már nagyobb volt egy hinta elé szaladt és hatalmasat esett azt is meguszta. Természetesen mind a kétszer látta orvos. Úgyhogy szerintem ne aggódj
2018. febr. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:)
2018. febr. 24. 15:38
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz baj. Látod a kettes húga is kétszer esett el, illetve ment neki a hinta, és nem lett baja. Tuti, hogy nálad sem lesz semmi..
2018. febr. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sem lett baja. Esetleg nem gondoltatok rá hogy vegyetek egy új babakocsit, ami könnyebb, és elbírod? Lépcsőzéskor a nehéz babakocsik szinte mindenkinek gondok okoznak...
2018. febr. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sem lett baja. Esetleg nem gondoltatok rá hogy vegyetek egy új babakocsit, ami könnyebb, és elbírod? Lépcsőzéskor a nehéz babakocsik szinte mindenkinek gondot okoznak...
2018. febr. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, véletlen 2x küldte el amit írtam
2018. febr. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs lent tároló ahol elhelyezheted a babakocsit? Mi csak a babát visszük fel.
2018. febr. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De veszek egy újat szerintem..nincs tároló...családiház pár lépcsőfok van de kint sem tudom hagyni mert itt a kutya meg a macska belemászik..ilyen jó anyóséknál ☺
2018. febr. 24. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!