Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális, hogy lassan 30 éves...

Normális, hogy lassan 30 éves léttemre (29 azt várom el a nőktől, hogy nekem bizonyítsanak, mert az eddigi pofonok miatt (nem sajnáltatás, de tényleg sok volt) "kiégtem"? Pl ha szimpatikus vagyok, akkor elvárom, hogy egyből kimutassa, keressen? Folyt

Figyelt kérdés
Nem vagyok megzuhanva,nem kötök bele a nőkbe,nem tartok minden nőt annak amire most gondoltok...De belefáradtam a bizonygatásba. Nem is értem mi lehet velem a gond. Anyagilag rendbe vagyok,van lakásom,autóm,jól élek szerencsére. Persze hitelem is van (az autó,meg egy ps4 konzol). Tartozásaim nincsenek,rendezetten élek. Inni nem iszom egyáltalán,viszont dohányzom. Sportolok rendszeresen. Elvileg férfias munkám van,szeretem is csinálni. Ezekwt nem felvágásból írtam,csak,hogy kapjatok rólam,egy nagyvonalakbeli képet. A személyiségem az átlagosnál picit komolyabb,merevebb,talán a munkám miatt,meg fatertól ezt örököltem. De eltudok egy lánnyal viccelődni,és ha azt mondja,hogy menjünk el ide oda,de épp nincs kedvem jó eséllye (95-99%) ,hogy el is megyek vele. Mindent elértem az életben amit akartam. De párkapcsolat terén ez nem mondható el. Na,de hát nem lebet minden tökéletes,van akinek ez,van akinek az jön össze. :)
2017. jún. 10. 01:54
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

"hitelem is van (az autó,meg egy ps4 konzol). Tartozásaim nincsenek"


WTF?

Akkor most tartozol a hitel összegével a banknak, vagy nem?!

2017. jún. 10. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy barátom is így volt, neki a pszichológusa ajánlott valami terápiát, ami bejött neki, most már négy éves kapcsolata van. Kérdezz meg te is szakembert.
2017. jún. 10. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1! Tartozást barátok ,családfelé értettem. :) Bank felé sajnos,nem sajnos van. Nekem kellett x összegű autó,nem volt jó egy 200 ezres Swift. Tehát ha sajnos,csak magam okolhatom e miatt. De mivel szeretem az autóm,és kb egy napot nem bírok nélküle,hogy ne vezessem. :D így nem sajnos. :)


2. Köszi a választ,meg kérdezem. :) Esetleg privátban letudod írni a doki nevét,ha megkérdezed a barátod? Köszi :)

2017. jún. 10. 02:47
 4/6 anonim ***** válasza:

"Persze hitelem is van (az autó,meg egy ps4 konzol). Tartozásaim nincsenek,r"


Mi van???

Senki nem fog neked semmit bizonyítani. Nem is értem a kérdést.

Neked sem kell bizonyítani, de a másiknak sem.

Ha te elvárod, hogy egyből a nyakadba ugorjanak, akkor hajrá...

SOk sikert :)

2017. jún. 10. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%

Nem, nem normális mások hibáját azon leverni, akivel épp csak megismerkedsz. Nem tudhatod, ő eddig miken ment keresztül. Te is tiszta lappal indulsz nála.

Amíg úgy vagy, hogy minden nő qurva, addig ne ismerkedj. Egy nő se akár úgy indulni, hogy bizonyítania kell. Ráadásul nem is érdeke: egy nő ezerszer könnyebben talál új párt, mint te valaha.

2017. jún. 10. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
93%

ja, várd el :D


"Mindent elértem az életben amit akartam. "

Nálam itt megbuktál 29 évesen, mikor még játékkonzol hiteled van :D LOL

És mindent elértél? Alacsony a léc. Nálam esélyed nem lenne ilyen szöveggel.

2017. jún. 10. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!