Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, titeket zavar, ha egy...

Lányok, titeket zavar, ha egy pasi esténként megiszik 1-2 doboz sört?

Figyelt kérdés
Nem szokott részeg lenni, nem nagyon jár kocsmába sem, otthon esténként bevág az esti filmjei, sorozatai, vagy játék alatt maximum 1-2 sört. Titeket zavarna, ha a veletek együtt élő pasi minden este szolidan sörözgetne otthon?
2014. szept. 5. 18:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Engem tudom hogy zavarna ha minden nap...

De parszor talan belefer

2014. szept. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
miért beszélsz E/3-ban magadról? :D
2014. szept. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Engem zavarna, mert érezni lehet rajta, nem akarok sörszagú pasi mellé bújni. Ha látnám rajta, hogy függősége van (igen, 1-2 sörre is rá lehet szokni), és nem bírna ki egy estét sem nélküle, el is hagynám.
2014. szept. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

ha ez rendszeres akkor igen


ha csak alkalmanként van akkor nem

2014. szept. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
79%

Ezért nincs értelme sok embernél a házasságnak.


Az első probléma után elhagyni a másikat...

2014. szept. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%

Naponta, nagyon zavarna. 2 naponta, zavarna. Hetente, befér. Havonta...Álompasi.


A szájszgod és az egész...hú, engem zavarna. Alkalmanként egyálltalán nem, dehogy naponta...? Próbáld heti 1-re csökkenteni.

2014. szept. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Barátom apámmal szokott néha sörözni, de nem iszik meg minden nap. Annyira nem zavar, ha normális tőle.
2014. szept. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én egy évben nem iszok meg egy dobozzal! Számodra akkor én vagyok az igazi! Hozzám jössz? :DD Na új kérdés én naponta iszok fehérje turmixot csajok azt hogy viselitek hogy fél fizetésem kajára meg tápkiegre költöm ? :DD (Tápkieg nem egyenlő koksz, csak zárójelben megjegyezendő)
2014. szept. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%

1-2 sör naponta zavaró? Az majdnem víz, még csak becsiccsenteni se lehet két sörtől...:D

Meg sörszaga lesz? Na én meg nem szeretem a cola-t, most akkor szakítssak a barátnőmmel, mert azt iszik és érzem rajta utána? Vagy hogy megszokásból minden este nézi a Barátok Közt-öt? :D Még ha cigizésről lenne szó, megérteném...

2014. szept. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Abszolút nem zavar. Mondjuk ja, a szájon a sör-íz nem a legjobb, de hát istenem, ennyi belefér :D

Elég szomorú, ha valaki ennyi miatt már dobná is a párját... :/ Még az hogy megpróbálja lebeszélni, oké, de kidobni.....

20L

2014. szept. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!