Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Más is betol ilyenkor hidegebb...

Más is betol ilyenkor hidegebben esténként 1 doboz jégkrémet?

Figyelt kérdés
Vagy csak nekem szokásom? Veszek egy nagy doboz Carte D'Or-t vagy hasonlót, és elpusztítom 10 perc alatt. Semmit nem hízok tőle, hozzászoktam, valamikor még rátolok egy tábla csokit is. Sokkal kiegyensúlyozottabb leszek tőle, azt vettem észre, mindenre jobban tudok koncentrálni.
2017. okt. 9. 21:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Igazán egészségedre!

Én még nyáron is csak egyszer kétszer egy evőkanálnyit eszek jégkrémet.

2017. okt. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%
Én egészen mást tolok. ;)
2017. okt. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne én hármat is: csoki, eper, vanília.
2017. okt. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

Lehet, hogy nem hízol tőle, de a leírásod alapján erősen cukorfüggő vagy (ez is legalább olyan durva tud lenni, mint az egyéb drogok).

Ez úgy működik, hogy egy darabig látszólag semmi bajod nincs, aztán meg egyszerre omlik össze az egészséged.

2017. okt. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Simán betolnék, de a férjem megölne, mert cukorbeteg vagyok. Határozottan vannak előnyei a szinglilétnek.
2017. okt. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi..:) Igen, szinte csomó ismerősöm csak 1 kisebb pohárnyit eszik és csak nyáron. Én mellé rengeteg vitamint eszek, és semmi szemetet, de a csokikat és jégkrémeket nem tudnám eltüntetni az étrendből, de nem is akarom. Arra figyelek, hogy ne vigyem túlzásba a kalóriát, így ha betolok egy doboz jégkrémet, aznap már nagyon nem eszek semmit, csak gyümölcslevet és koffeint.
2017. okt. 10. 00:54
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
A gyümölcslében gyorsan felszívódó gyümölcscukor van, ami még jobban megdobja a vércukor szintedet. Olyan, mint egy sokk. Akkor inkább valami magasabb kalóriatartalmú sós ételt, még az is jobb ennél.
2017. okt. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
en most reggelire toltam be 3 mekis tolcseres fagyit hogy jol kezdodjon a nap
2017. okt. 10. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%
Én nem ,sőt gyerekeim sem mert megfáznak tőle ,nyáron sok fagyit,jégkását etem ,ittam meg gyerekek is,de ilyenkor nem ,csoki jöhet rosszkedvem van akkor egy egész tábla amugy max féltábla kedvenceimböl.
2017. okt. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, valami finom ízűt :D
2017. okt. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!