Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Baj, ha esténként 2 órával...

Baj, ha esténként 2 órával lefekvés előtt lehúzunk egy doboz alkoholos sört?

Figyelt kérdés
Nem vagyok függő,de szeretem az ízét,és szerintem jobban alszok tőle. Lehet valami bajom belőle? Ha igen,akkor mi az?
2011. nov. 30. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Vérré válik benned!!! :) Semmi bajod az ég egy adta világon nem lehet töle :)
2011. nov. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
És amikor részegen elalszol ? akkor nincs bajod XD
2011. nov. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem lehet ennyitől lerészegedni! :)
2011. nov. 30. 21:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem baj, én is megiszom egy dobozzal esténként, tévénézés és ropievés közben, semmi bajom nem lett még tőle. Nekem jólesik, és kész :)
2011. dec. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én egy női portálon olvastam, hogy 1 pohár sör naponta jótékony(!!)hatással van a szervezetre, szóval csak nem lehet olyan rossz. Ha már nem bírod ki nélküle, ott van a baj, vagy hogy mindig ezt várod.. de ha csak az íze miatt iszod, meg jólesik, akkor nyugodtan. Mindenesetre többet ne igyál egy nap. (hacsak nincs indok az ünneplésre:P)
2011. dec. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Most van okom ünnepelni,mert ma született meg a keresztlányom!! :) Nagyon szép és egészséges csajszi,de azért nem iszom le magam :PP Csak örülök,de nagyon-nagyon :))
2011. dec. 7. 07:40
 7/7 anonim válasza:
sok sör-> sörhas
2014. szept. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!