Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Anyukám hasnyálmirigyrákos,...

Anyukám hasnyálmirigyrákos, mit tegyünk?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Tanácsot szeretnék kérni.Anyukámnál csütörtökön hasnyálmirigyrákot diagnosztizáltak.Alig eszik, attól is hasmenése van, alig iszik, 40 kiló, nincs ereje.Hétfő óta van kórházban, nem látogathatjuk az infuelnza miatt lezárták a kórházat.Nincs áttét az orvosa szerint, de nagyon rossz állapotban van, a háta tele lila foltokkal ,azt mondják a vénás trombózis miatt.Nagyon zaklatott vagyok, az onkológus kemót javasol de nagyon gyenge anyám, nem tudom mi lesz....Nagyon nehezen derült ki ez a betegség,mégis olyan hamar következett be minden...fogyás, étvágytalanság, gyengeség..Mit tehetnénk?



2018. márc. 11. 14:06
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
még nem tudjuk mert nem sikerült a tumor marker ,így holnap fekszik be újra ,gondolom jövőhéten lesz eredmény.És azután derül ki,ki lesz az onkológusa.Egyébként, egész jól van, eszeget,iszogat, sétál is és főzött ünnepekkor.
2018. ápr. 3. 20:29
 22/32 anonim ***** válasza:
Hogy van Édesanyád ?
2018. ápr. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Jól van köszönöm, eszik-iszik, kedve változékony, kap tápszert.Vár a tumor marker eredményre.
2018. ápr. 11. 12:20
 24/32 anonim ***** válasza:

Korábban hasi ultrahangból és vérképből nem derült ki semmi? Melyik értékek voltak csillaggal jelölve?


Csak mert nekem is ez az állandó hasmenés van hónapok óta és vizsgálatok zajlanak, de nem tudják még mi okozza.

2018. ápr. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

A gasztron feküdt először.

A hasi uh se és a vérvétel sem mutatott ki semmit.Csak a hasi ct.

Azért ne gondolj te se a legrosszabbra ,csomó más miatt lehet hasmenésed.Az értékeket nem tudom így fejből sajnos.Anyukánál vannak a papírok..

2018. ápr. 14. 09:56
 26/32 A kérdező kommentje:

Édesanyám már nem kap semmilyen kezelést.36 kiló,annyira gyenge, hogy nem kezdik el a kemót mert nem bírná.Vannak jobb napjai, akkor eszeget, tápszert iszogat.Hasvízkór is fellépett nála,időnként le kell csapolni a gyomrában felgyülemlett folyadékot.

Fájdalmai nincsenek, ez nagyon megnyugtat, a szelek, puffadás kínozza de durva fájdalmai nincsenek.Mindennap felhívom,gyakran megyek hozzá.Iszonyú látni ,végignézni a leépülését,senkinek nem kívánom és azt javaslom mindenkinek, töltsön annyi időt az anyukájával,amennyit tud.Nekünk nem tudom,mennyi adatik még, de igyekszem kihasználni.

Gyors lefolyású, igen agresszív rák ez, nehezen felismerhetők a korai jelek ,mivel ezer más betegségre is ráhúzható..

2018. máj. 10. 12:08
 27/32 anonim ***** válasza:
Sok erőt és kitartást kívánok nektek!
2018. máj. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Anyukám ma hajnali 4kor, örök nyugalomra szenderult.
2018. jún. 8. 14:29
 29/32 anonim ***** válasza:
Őszinte részvétem!
2018. jún. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Fogadd őszinte együtt érzésem !!! 😥
2018. jún. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!