Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Anyukám hasnyálmirigyrákos,...

Anyukám hasnyálmirigyrákos, mit tegyünk?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Tanácsot szeretnék kérni.Anyukámnál csütörtökön hasnyálmirigyrákot diagnosztizáltak.Alig eszik, attól is hasmenése van, alig iszik, 40 kiló, nincs ereje.Hétfő óta van kórházban, nem látogathatjuk az infuelnza miatt lezárták a kórházat.Nincs áttét az orvosa szerint, de nagyon rossz állapotban van, a háta tele lila foltokkal ,azt mondják a vénás trombózis miatt.Nagyon zaklatott vagyok, az onkológus kemót javasol de nagyon gyenge anyám, nem tudom mi lesz....Nagyon nehezen derült ki ez a betegség,mégis olyan hamar következett be minden...fogyás, étvágytalanság, gyengeség..Mit tehetnénk?



2018. márc. 11. 14:06
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Őszinte részvétem.


Próbálj arra gondolni, hogy most már nem fáj neki semmi, megnyugodott a lelke.

:(

2018. jún. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:
Őszinte részvétem.Apukámat vesztettük el májusban ebben a betegségben ha szeretnél "beszélgetni" vagy csak jó lenne valakinek kiönteni a lelked írj rám bátran. Nagyon nehéz feldolgozni.
2018. aug. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!