Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Panik vagy mi mas lehet?

Panik vagy mi mas lehet?

Figyelt kérdés

Egy ideje jelen van ez a mindennapos erzes. Mintha almodnek, meg olyan rossz a kozerzetem. Semmi fizikai jele nincs, hogy valami nem oke, megis azt erzem belul, hogy valami nem az. Volt mar igy panikrohamom is. Spontan is meg fokozatosan kialakulo. Mar minden napom ezzel telik, mondhatni 0-24 ezen jar az eszem.

Masnak is ilyen a panikolas, panokrohamot megelozo erzes? Mintha almodnek, mintha ugy mas lenne a vilag korulottem. Mintha nem fognam fel, mi tortenik. Kozben felfogom, mindent ugyanugy csinalok, csak fejben olyan mas. Es ez altalaban akklr van, ez a zavart erzes, mikor unatkozni lenne idom. Mikor nincs dolgom. Ha elterelem a figyelmemet, van teendom aznap akkor tok jol vagyok.

Ez panik? Valaki tudna segiteni? Nektek vllt ilyenetek?

20/L



2018. márc. 16. 09:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!