Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Rotavírus nem csak egészen...

Rotavírus nem csak egészen kicsi gyerekeket érinthet? Ha egy felnőtt erre hivatkozva van betegállományban az kamuzik?

Figyelt kérdés

Ha egy felnőtt, sőt lassan öreg (50 felett) kolleganőm betelefonál hogy elkapta a rotavírus és emiatt betegálloméáyban van, akkor az

- hülye és hazudik /hazudik és hülye

- megbolondult?


2018. márc. 16. 15:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted ha valakiből orrán-száján folyik a cucc és a wc-hez van ragadva a hátsójánál fogva, az hogy megy el orvoshoz? Megsúgom, max betelefonálás alapján MERT ILYENKOR AZ ORVOS IS AZT MONDJA, HOGY INKÁBB NE MENJEN BE, MERT NAGYON FERTŐZŐ!
2018. márc. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Rettenetes amúgy a stílusod, örülj neki, hogy soha nem estél át ezen a szemét betegségen.
2018. márc. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Hagyjuk már. Kamu az egész. A hulladék kolleganőm ezredszerre hazudik be valami szart minden hétre jut valami extra betegség nő létére épp csak prosztatagyulladása nem volt még, de lehet azt is kitalálja majd.

Kamu ennek a szarnak minden szava, és az a gáz hogy régesrég eljátszotta a hitelét több életre előre és ha netán tényleg azt se hiszi el a kutya se.

Csak röhögnek legyintenek egyet.

Ha nem lenne a főnök rokona mint a szart kivágták volna rég.

Meg is érdemelné hogy 50 felett utcára b*****ák a mocsok hazugját.

Semmi baja csak kétoldali munkaundor.

2018. márc. 17. 18:37
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezzel a stilussal teged mindenhol utalnak, de nem csodalkozom.

Orulok, hogy nem vagyunk kolleganok. 😊

2018. márc. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

"Szerintem ezzel a stilussal teged mindenhol utalnak, de nem csodalkozom. "


Ó hidd el nekem itt nem engem utálnak hanme azt aki midnenféle kamu mögé bújva állandóan lóg és persze a munkáját na szerinted ki végzi? Hát azok akik ott vannak!!!


Na te hogy viselnéd ha mennél haza lejárt a munkaidőd munkád elvégezve de a főnök szól ácsi!! nem mehetsz. Mert a kolleganő sajnos beteg (megint...) munkája áll, így maradsz szépen és végzed az ő munkáját....

És apelláta nincs. Nincs olyan hogy nem maradok. Ha ilyet mondok vehetem is a kabátom végleg. Ez egy ilyen hely.

Na ezt hogy viselnéd? Hm?

2018. márc. 18. 09:06
 16/18 A kérdező kommentje:
És persze fizetség a plusz melóért vatikáni valutában.
2018. márc. 18. 09:07
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, én megértem a te álláspontodat is, de gondolj bele, hogy lehet, hogy tényleg beteg. Ha te is beteg leszel, akkor majd rá hárul az a feladat, hogy elvégezze a pluszmunkát.

De az, hogy arra alapozod, hogy színlel, hogy a rota-vírusnak felnőtt emberekben nincsenek tünetei, az egyszerűen csak nem igaz. Másrészt más vírusok is okozhatnak hasonló tüneteket, egyáltalán nem lehetetlen, és nem is ritka, hogy valaki 50 év körül emésztőrendszeri betegséggel legyen betegállományban.

2018. márc. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
100%
En 30 évesen jelenleg infektologian fekszem a Kenezyben erőteljes hanyas, majd hasmenessel (de inkább hasmenes) es rotara pozitiv lettem. Errol ennyit.
2019. ápr. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!