Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szorít a mellkasom, nem kapok...

Szorít a mellkasom, nem kapok rendesen levegőt. Mit tegyek? 14/l

Figyelt kérdés
Kb 3 hónapja elájultam tesiórán azóta voltunk vizsgálatokon, nem találtak semmit. Azóta is elég rosszul vagyok, szédülök néha-néha rosszul leszek. Ma viszont többször is beszúrt bal oldalon a szívem tájékán és ugyanakkor az állkapcsom is elkezdett fájni. most pedig szorít a mellkasom és a mellem. Nem kapok rendesen levegöt és a hasam felső részében is van valami fura érzés. Mi lehet ez?

2018. márc. 19. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ha még mindig ilyen rosszul vagy, akkor talán szólni kellene a szüleidnek, és mentőt hívni, vagy legalább ügyeletes orvost.
2018. márc. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most nem fáj semmi, csak érzem, hogy valami nincs rendben. Mintha én már nem lennék ide való. Nagyon ijesztő érzésb
2018. márc. 19. 23:12
 3/5 anonim ***** válasza:
uncsi, minden héten megkérded
2018. márc. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor ha legközelebb rosszul leszel, azonnal hívj mentőt. A kórházban biztos elvégeznek pár vizsgálatot "célzottan".
2018. márc. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De gyakorlatilag folyton rosszul vagyok. Viszont gondolom egy pár hónapja csinált EKG-n csak kiderült volna valami. Nem?
2018. márc. 20. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!