Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Estere felmegy a vernyomas...

Estere felmegy a vernyomas orvos nem ir fel semmit, mit tehetek?

Figyelt kérdés
2018. márc. 20. 23:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit túlaggódod a kérdést...túl sok mindent akarsz bevenni/veszel be... Nekem kb másfél hónapja volt egy 200/80-al induló krizisem,és az 5 mg-os Coverex gyönyörűen rendben tartja (130 főlé nem megy). Ha van mérnyomásmérőd mérd pl napi 3-szor,készíts naplót,és annak az eredményével menj el a dokihoz,ha úgy itéled meg kérj megfigyeléses vérnyomásmérést (egy napra krádhelyeznek egy mérőt és megnézik az eredményeket). Mindenesetre 140 felett már nem annyira okés... A kezelést az orvos nem tagadhatja meg-ergo ilyen nincs,hogy nem ad rá semmit ha kéred - kérj kivizsgálást,ha a leleletek indokolják kezelnie kell.
2018. márc. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szedjél be minden este 50 mg magnéziumoz az majd leviszi a vérnyomásod az tuti. És ne egyél sos ételeket estére. Ha kevés az 50 mg akkor vegyél be 100 at. Nekem a magnézium ugy leviszi hogy szédelgek. Neked is leviszi tuti. Ha meg tulsulyos vagy akkor adj le 10 kilot és a vérnyomásod is lejjebb megy. Edzél heti 4 szer a konditerembe és helyre jön a vérnyomásod ja igen és mátol minden nap, napi 3 szor szedjél c vitamint. De ne egyszerre 1000 mg ot hanem ozd szét reggel 250 mg délben megint és este is. A legjobb a szopogató tabletta. Kezd el és 1 hónap mulva jobban leszel de soha ne hagyd abba.
2018. márc. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Targoncás válasza:
Mielőtt lefekszel igyál meg min fél liter vizet és utána mérj vérnyomásst.
2018. márc. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!