Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Folyamatosan sexelni akkarok...

Folyamatosan sexelni akkarok miert van ez?

Figyelt kérdés
Mostanàban baràtomal szinte minden nap sexelunk.de viszont akarhanyszor elmegy meloba jobban kivanom a sexet mint amikor itt van velem. . Ezen a heten minden reggel sexelhetnékem vann..
2018. márc. 23. 09:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy ez betegség. A legtöbb ember így van vele, például én is. Ha a barátodtól függetlenül jobban kívánod a szexet általában, mint ha vele lennél, akkor inkább a kapcsolatodon gondolkodj el, hogy a megfelelő emberrel vagy-e.
2018. márc. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nő vagy férfi vagy? amúgy itt a tavasz ..:)
2018. márc. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Masodik valaszolo nagyon poenos kedvedbe vagy.. Amugy az is lehet hogy meg untam volna.a.pasimat? 4 eve vagyunk egyutt szeretni szeretem pedig meg jo vele
2018. márc. 23. 10:13
 4/8 anonim ***** válasza:
#2: ott a neve, azon kívül leírta, hogy a barátjával... Persze a mai világban még ennyiből sem biztos, hogy nő a kérdező, igazad van.
2018. márc. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy meguntad-e, azt neked kell tudnod. Tény, hogy 4 év után bárkivel megszokottá válnak az együttlétek. Fel kell turbózni valamivel, egy kis plusz izgalmat belevinni a szexbe, az mindig segít.
2018. márc. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálam is vannak olyan időszakok, amikor jobban kívánom a párom. Aztán a menzesz közeledtével egyre inkább csökken a vágyam, mert elkezd fájni a hasam.
2018. márc. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az is lehet hogy nem elégülsz ki rendesen.

Ez olyan mint az evés, ha csak picit eszik az ember akkor csak "felkölti a gilisztát", még éhesebb lesz.

Próbáld meg, vagy próbáljátok meg hogy rendesen kielégitsétek egymást. Nekem is volt ilyen, amikor olyan 5-10 perces szex volt csak, utána már egy óra múlva is nagyon kellett volna .

De mióta rendesen ki szexeljük magunkat, úgy mond jóllakunk, egy darabig nem is jut eszünkbe sem.

2018. márc. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A sex magyarul szex, a sexelniről nem is beszélve.
2018. márc. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!