Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pajzsmirigy túlműködés -...

Pajzsmirigy túlműködés - hízni fogok a kezeléstől?

Figyelt kérdés

Ugyebár a túlműködésben szenvedők elméletileg fogynak a betegség miatt, tehát ha elkezdenek kezelni vele, hirtelen meghízom?

Van valakinek ezzel tapasztalata? Eléggé tartok tőle, de ettől függetlenül persze kezeltetni fogom magam.



2018. ápr. 4. 07:31
 1/2 anonim ***** válasza:
50%

Én míg nem kezeltek fogytam 15 kilót, folyton fárad voltam, álmos, ellenben meggyulladtam... :D


Elkezdtek kezelni visszajött háisten, ami lement, így vagyok 54-57 között (akkor 42 voltam, csontváz).

2018. ápr. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia, én a túlműködéshez nem értek, de pm-csoportokban olvastam már érintettek panaszait, akiknek eltávolították a pajzsmirigyét. Szóval csak azért írok, hogy ha neked is ezt akarják, akkor ne engedd, próbálj meg valami más utat, hátha elkerülhető. Van gyógyszeres kezelés, ha beválik, akkor jó, nem kell egyből kés alá feküdni.
2018. ápr. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!