Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet szajrak?

Ez lehet szajrak?

Figyelt kérdés

Korulbelul masfel hete jelent meg ez a folt a nyelvemen. Arra lettem figyelmes, hogy faj, mintha megragtam volna vagy mintha afta lenne, akkor vettem eszre, hogy ez ott van. Akkor nagyobb volt es emlekezeteim szerint mashol volt, kicsivel bentebb mint most. Most mar halvanyabb, kisebb, de meg ott van, es fajdogal picit. Olyan erzes, mintha megdorzsolte volna a nyelvem felszinet a fogam.

Lehet, hogy terkepnyelvem van egyebkent egy ideje, ahhoz lehet koze? Vagy komolyabb?

20/L


[link]



2018. ápr. 5. 10:27
 1/7 szamo77db ***** válasza:
Keresd fel a fogorvosodat és kérj segítséget tőle. Jobbat nem tudok tanácsolni neked. Én is laikus vagyok sajnos. Össze-vissza pedig nem akarok itt beszélni.
2018. ápr. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Korulbelul fel eve jarkalok fogorvoshoz, mondhatni heti szinten. Foghuzas, gyokerkezeles, mindenfelefajta rontgen, keszulunk a fogszabalyzasra. Most 1 honapja nem voltam, ebben az idoben jott ez ki. De akkor megkerdezem majd ot, jovoheten ugyis megyek, csak nem tudtam, hogy ezzel haziorvoshoz vagy fogorvoshoz kell fordulni.
2018. ápr. 5. 10:34
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez nem szajrak. :)

Nyugi. Nem tudom mi ez amugy, de nekem is szokott lenni, par utan elmulik. Eleg surun matatok a nyelvemmel a szamban, csak ugy, megszokasbol, eszre vettem, hogy ekkor szokott kialakulni. De eleg gyorsan visszagyogyul.

2018. ápr. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Par nap*

Bocsi

2018. ápr. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

En se tudom mi lehet ez,ilyen meg nem volt.

Aftam van minden honapban menzesz elott, azert gondoltam arra, meg ha nem is hasonlit ra.

Hat nekem nem igazan mulik gyorsan, en is matatok a szamban, multkor a nyelvem masik oldala is igy fajt, de ott nem latszodott semmi. Meg azert surun raharapok a nyelvemre, szamra, eleg bena vagyok. Koszonom a valaszt, azert kicsit sikerult megnyugodnom! :)

2018. ápr. 5. 10:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Vitamin hiány is lehet. Biztos, hogy nem száj rák.
2018. ápr. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A dohanyzast kb 1 honapja abbahagytam, viszont nagyon keveset iszok.

Vitaminhianyra gondoltam en is (mert rangatozik meha az ujjam, szemem, labujjam), csak ugye szeretem magam ijesztgetni komolyabb bajokkal, mint pl a szajrak.

2018. ápr. 5. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!