Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miert valt ki belolem minden...

Miert valt ki belolem minden panikot?

Figyelt kérdés

Tekergetem a facebookot, latom a kepeket es erzem, hogy majd el kap a panikroham. 3 honapja nem volt konkret panikroham, igaz minden napomon jelentkezik valamilyen formaban, ha csak egyszer megdobban a szivem, ha csak erzem, hogy mindjart rosszul leszek.

Nem tudom, hogy szorongok e, mert nem tudom, hogy az pontosan milyen erzes.

Egy kb. 20-30 perc alatt elmulik ez, hogy nagyon fogekony vagyok mindenre, utana minden okes. Vagy akkor is elmulik, ha helyzetet valtoztatok, valamit elkezdek csinalni. Eleg sz*r. Van valaki akinek volt ilyen?

Mar jobban vagyok, mint fel eve, de teljesen nem mult el.

20/L



2018. ápr. 6. 14:01
 1/2 anonim válasza:
Ez kezdődő szorongásos/pánikbetegség. Menj el pszichológushoz. Nekem is így kezdődött 19-20 évesen, nem foglalkoztam vele és most már ennél sokkal súlyosabb tüneteim is vannak. Hidd el, jobb időben kikezelni a dolgot és szakember segítségét kérni, mint várni a csodát.
2018. ápr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jarok pszichologushoz, pszichiaternel is voltam, de o ugy latta eleg nekem a terapia.
2018. ápr. 6. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!