Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miert valtja ki ezt belolem...

Miert valtja ki ezt belolem barmi?

Figyelt kérdés

Tekergetem a facebookot, latom a kepeket es erzem, hogy majd el kap a panikroham. 3 honapja nem volt konkret panikroham, igaz minden napomon jelentkezik valamilyen formaban, ha csak egyszer megdobban a szivem, ha csak erzem, hogy mindjart rosszul leszek, feszult vagyok vagy turelmetlen vagy ideges, mert eldonteni sem magyon tudom.

Nem tudom, hogy szorongok e, mert nem tudom, hogy az pontosan milyen erzes. En azt hittem az olyan, mint az aggodas, de en valami mast erzek most.

Egy kb. 20-30 perc alatt elmulik ez, hogy nagyon fogekony vagyok mindenre, utana minden okes. Vagy akkor is elmulik, ha helyzetet valtoztatok, valamit elkezdek csinalni.

Es az a fura, hogy mondjuk maskor siman megnezek mondjuk egy filmet, ha ramjon ez a valami akkor meg keptelen vagyok. 20-30perc mulva elmulik es ugyanugy tudom folytatni a tevekenysegemet mindenfele riadalom nelkul. Van valaki akinek volt ilyen?

Mar jobban vagyok, mint fel eve, de teljesen nem mult el.

20/L



2018. ápr. 10. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne tekergesd a facebookot. Attól csak meg lehet hülyülni.
2018. ápr. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A választások eredménye hat rád így. Inkább ne is gondolj rá!


Próbálj olyankor lassan és mélyeket lélegezni, ablakot nyitni. vizet inni, leülni.

2018. ápr. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem politizalok. A valasztasok elott is ez volt.

A facebook csak egy pelda volt. Ha olyanom van kivaltja ezt egy asztalon fekvo toll is.

Ha furcsa dolgot latok rosszabb, ha rossz dolgokrol beszelnek korulottem akkor is

2018. ápr. 10. 12:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Sportolj
2018. ápr. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!