Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha egy erzo idegszalat elvagna...

Baila Krisztian kérdése:

Ha egy erzo idegszalat elvagnak az tud regeneralodni egy ido utan? Ha igen kb mennyi ido kell?

Figyelt kérdés
Enyhen piros duzzadt azon a 2 cm teruleten a huvejjk ujjam es az idegszal vagas hejen kialakult 1 olyan neuroma szeruseg amire azt mondtak, hogy varjak fel evet 1 evet mert az idegszal tud regeneralodni de ha kimuttik azt az idegszal csomo szeruseget akkor lehet hogy tobbet nem erzek az ujjammal azon a reszen igy inkabb kell varjak

2018. ápr. 11. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem is a hüvelykujjam sérült, pont a hajlat közepén vágtam bele. Nagyon csúnyán begyógyult, maradt egy pukli rajta, és érzéketlen volt az ujjam. Kb 3 év alatt jött rendbe teljesen. Szerintem igaz ez a gyógyulás, amit mondanak.
2018. ápr. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt es neked a vagastol az egesz az ujjad begye erzeketlen volt a hajlastol vagy csak a vagas helyen volt erzeketlen es kicsitt piros duzzadtabb szinu volte a bor?
2018. ápr. 11. 20:19
 3/9 A kérdező kommentje:
Nekem kozbe neha ego erzest erzek es nyillalo erzes van a kezembe neha a karomba lehet az idegszal miatt?
2018. ápr. 11. 20:21
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyaltalan nem ereztel fogaskor az ujjaddal semmit meleget hideget?
2018. ápr. 11. 20:25
 5/9 A kérdező kommentje:
Es az ujjad tudtad hasznalni 100 %osan mozgatni amiert nem ereztel vele ?
2018. ápr. 11. 20:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Hogy a viharba tudnád mozgatni, meg fogni, ha nem érzel semmit?! :)
2018. ápr. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vajon ez más területekre is igaz? Nekem mellkas műtétnél vágtak el idegeket. A karom felső részét az egyik mellemet és az olfalam egy részét nem érzem. Valamit javulnak de nem tudom elmúlik e ez. Nagyon rossz érzés. 😣
2018. ápr. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mozgatni tudom rendesen az ujjam csak annyi, hogy fogaskor nem erzem a tapintast es a bor mikor hozza er valamihez az ujjam az erzeketlen teruleten olyan mintha puha lenne es egeto erzes lenne meg mintha kicsitt piros duzzadtabb lenne
2018. ápr. 12. 20:33
 9/9 A kérdező kommentje:
Neked miota volt a mellkas muteted ? Es valami idegregeneralo gyogyszert irtak fel? Mert en szedek ijen ideg regeneralo vitamint is mar 2 honapja de azt mondta a doktor kell varni fel evet 1 evet is mert az idegszal kesore regeneralodik... Kivancsi vagyok
2018. ápr. 12. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!