Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Képes az arc bőre regenerálódn...

Képes az arc bőre regenerálódni 25 éves kor felett a dohányzás abbahagyása után?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Letettem a cigit és már látok változásokat az arcbőrömön. Szerintetek képes teljesen regenerálódni a bőröm? Elmúlhatnak teljesen a ráncaim, szem alol és a száj körül? Mivel tudok még segíteni ezen a folyamaton. Légyszi ilyet ne írjatok, hogy igyak sok vízet, mert azt tudom. Köszi

Ha van bevált kollagén porotok vagy szépség vitaminotok, írjátok meg nekem, márkával együtt.



2018. ápr. 3. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
25 kor felett már mindenkinek vannak ráncai a dohányzástól függetlenül is. Szebb lehet a bőröd ha leteszed a cigit. De már kialakult ráncok nem múlnak el. Lehet őket tompítani mindenféle krémekkel és kozmetikai kezelésekkel és le lehet lassítani a képződésüket mindenféle tablettakkal. De teljesen csak a ráncfeltöltés és botox kezelés segít. Idősebb korban a ráncfelvarrás. De ez egy szélmalom harc. Sosem ér véget és aki ilyen műtétekre adja a fejét nagyon mesterkélt arckifejezést kap és idős korára rendellenesen alakulnak a ráncai és arckifejezése....nem szép látvány. Talán jobb megbékelni azzal, hogy mindenki megöregszik és kihozni abból a maximumot amink van. 90 évesen is lehet szép valaki ha ápolt és csinos. Akinek szép a lelke annak idős koraban is ezt sugározza az arca. A.hidratalás persze fontos, belülről és kívülről is. Sok zöldség, gyümölcs, víz.A vitamin, cink, b.vitaminok és e vitaminnal tudod segíteni a bőröd állapotát. És valami olyan hidratáló arckrém ami a bőrtipusodnak megfelelő. Nehéz ilyet ajanlani mert nekem pl. Hiába a nivea arckrémei váltak be. A te bőrödnek lehet más a megfelelő. De ezek nem csodaszerek....nem maradsz tőlük 20 éves....
2018. ápr. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Képes.
2018. ápr. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én erősen cigizek 12 éves korom óta, most vagyok 24, de valaki már 30 felettinek tippel.
2018. ápr. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!