Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kedves Doktor úr meg tudná e...

Ferenci Kate kérdése:

Kedves Doktor úr meg tudná e nekem mondani hogy mitől fáj állandóan a hasam 6 hetes kis mama vagyok volt egy műtétem és az orvosok még mindig nem jöttek rá hogy mi a bajom ön szerint mi állhat a háttérben?

Figyelt kérdés
Olyan kérdéseim lenne hogy 6 hetes terhes Kismama vagyok hetekóta járom a kórházakat mert erős fajdalmaim vannak . Vasarnap meg műtöttek hogy be vérzett a hasam de nem találták a forrását és mai napig nem tudják hogy mitől fáj a hasam . Ön szerint mi állhat az állandó hasfájásom mögött . Es semmit nem találnak az orvosok kétségbe vagyok esve hogy mit csináljak higy jobb legyen ha az orvosok nem tudják mi a bajom én akkor honnan tudjam?
2018. ápr. 19. 16:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Kedves Kate!

Itt csak laikusok vannak. Doktorok elvétve sem. Innen csak azt a választ tudnánk küldeni, hogy próbálkozz másik orvossal. Jobbulást kívánunk.

2018. ápr. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!