Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy lehet kikerülni a depress...

Hogy lehet kikerülni a depresszióbol?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 20. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem sehogy. Életem leghasznosabb tanácsa az volt, hogy vegyem tudomásul, ez el fog kísérni mindig, szóval ne omoljak mindig össze, ha 1-1 könnyebb időszak után megint jön a legalja. És a rosszat csak próbáljam azzal túlélni, hogy előbb-utóbb vége lesz, mindig enyhül egy idő után.
2018. ápr. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne törődj bele, mert mégis van megoldás!
2018. ápr. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ki mondja, hogy depressziós vagy?
2018. ápr. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen!!! Szerintem nincs olyan, hogy depresszió csak olyan, hogy bánat. Vannak időszakok, mikor az ember bánatos ezt el kell fogadni. Majd lesznek amikor nem leszel bánatos. Mimden esetre a sport a b vitaminok és a szabad levegőn való tartózkodás sokat segít. Olyan dolgokat csinálj amiket élvezel és örömet okoznak. Ha diagnosztizalod magadcmeg sajnálod meg minden nap elmantrázgatod magadnak milyen rossz neked akkor az is lesz. Mindig azt nézd mid van ne azt mit nem érhetsz el vagy mi van másnak. Megkönnyíti az életed.
2018. ápr. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Uther96 válasza:
Elet mod valtosztatas Sport,Frislevegon tartoszkodas,baratok-csaladal valo beszelgetes olyan Dolgok ami ki kapcsol es szorakosztat alvas idovel el mulik nyugi
2018. ápr. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szex,drog,utazás távoli,egzotikus helyekre.
2018. ápr. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!