Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Azt hogyan nem veszi észre...

Azt hogyan nem veszi észre egy háziorvos, ha a vesével van gond?

Figyelt kérdés

Egy sima vérvétel kiderítené.

Közben elküldött, hogy csinálnak terhességi tesztet stb. Nem akartam mondani neki, hogy az lehetetlen lenne, vagy én lennék a legújabb Szűz Mária.


2018. ápr. 20. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Pl úgy, hogy kisujjficammal megy oda valaki. Na, akkor jó eséllyel nem veszi észre.

Zagyva a kérdésed.

2018. ápr. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Úgy mentboda valaki, hogy hetek óta rosszul van, hányik, lázas.
2018. ápr. 21. 06:50
 3/9 anonim ***** válasza:
csak ilyen tesztet szeretett volna elvégeztetni veled vagy mást csak a "stb." miatt kérdem.
2018. ápr. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy a veséddel van gond? Azzal az urológiára kéne menned. Ahova nem kell beutaló. Vagy kérj egy hasu ultrahamgra beutalót a körzetitől azon is kiderülhetnek dolgok. De hányás meg láz sokmindentől lehet nem csak veseproblémától. Hasmenésed is van?
2018. ápr. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Vérvétel plusz vizeletvizsgalat megmutathat bizonyos eltéréseket a veseműködéssel kapcsolatban. De pl. Vesekövet stb

nem lehet vele kiszűrni.

2018. ápr. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Vesegyulladádom volt, kórházba is kerültem, ott mondták. Mert már felszívódtak a méregenyagok a vérembe, mert nem választott ki rendesen. Ennek a tünete volt a hányás, homályos látás, rosszullét.

Pluszban még aderekam is fájt, arra megkaptam a szüleimtől is, hogy "idegi alapon".

A stb. arra értettem, hogy menjek vissza.Most benne a kartonomban, hogy terhességi tesztre küldött.

2018. ápr. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Bocs, csak abba a fiókba már nem tudok belépni valamiért nem jó a jelszó.
2018. ápr. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elég hülye egy haziorvosod lehet. Nem tudsz keresni egy másikat? Ilyen előzmények után a helyedben egyből az utológiára mennék mert a háziorvosod nem nagyon érti a dolgát.
2018. ápr. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyébként meg ha lehetetlen hogy terhes legyél és elküldenek tesztre akkor miért nem szólsz? Elvitte a cica a nyelved? Nyilván nem oda fog küldeni ha képtelenség. Vagy elmész a terhessegi tesztre is? Nem értelek. Ha te nem osztasz meg minden infót az orvosoddal ő hogy talalja ki mi bajod van? A kórhazasdiról tud?
2018. ápr. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!