Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fejbőrön ekcéma szerű tünetekk...

Fejbőrön ekcéma szerű tünetekkel bőrgyógyászhoz kell menni?

Figyelt kérdés
Ha igen, tudnátok ajánlani jó magánorvosokat Pesten?

2018. ápr. 26. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Te döntöd el mennyire zavar és mennyire csúnya, hogy orvoshoz mész e. Semmi sem kötelező. Ha viszket is akkor ajánlanám a t-gel viszkető fejbőrre sampont. Nekem nagyon bevált. Drogériákban kapható. Bőrgyógyászatra nem kell beutaló. Bármikor elmehetsz a tb támogatottra is. Semmivel nem jobb a magánorvos csak többe kerül. De ha neked megér 15-20 ezer ftot, hogy csillogóbb a rendelő lelked rajta. ☺
2018. ápr. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok magyar állampolgár, nem fizetek Mo-n tb-t, ezért kéne magán
2018. ápr. 27. 10:54
 3/5 anonim válasza:
Nekem is van ilyen a fejemen(ha az)azt mondta a bőrgyógyász hogy elmúlik magától nem tudom hogy neked milyen ekcémád van de nekem ezt mondta.
2018. ápr. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Dóri84 ***** válasza:
Mindenképp menj orvoshoz! Ilyen volt nekem is, elmúlt de utána kihullott a hajam fele.
2018. máj. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jesszus! :O
2018. máj. 7. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!