Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vérvétel előtt hány nappal...

Vérvétel előtt hány nappal javasolt felfüggeszteni a vitaminok szedését? Befolyásolják egyáltalán az eredményt? Vagy előző nap még nyugodtan lehet bevenni? Gondolok pl. A vasra.

Figyelt kérdés
(Ypszilon1980 felhasználótól nem szeretnék választ kapni)
2018. ápr. 27. 10:19
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti. Nem sűrősségi eset volt, hanem kontroll 😁 De műtét előtt sem éhgyomorra vettek vért és záró előtt sem. Úgy lászik abban a kórházban mindenki hülye. Szerintem szakmát tevesztettél. A bkv ellenőr testhez állóbb lenne szakmailag meg stílusra is. Utolsó: Majd akkor szólalj meg ha sikerül értelmes magyar mondatokat alkotnod. Ez most annyira nem jött össze. Amit csináltok meg trollkodás mivel normális emberi választ keptelenek voltatok adni. Nem kötelező válaszolni ha nem tetszik egy kérdés....elhiszem, hogy dögunalmas az életetek és nincs jobb dolgotok mint ezt rajtam vezetni le, de kezdem unni, úgy hogy keressetek más célpontot. Vagy küldjetek arcot, nevet meg címet is a paraszt hozzászólásaitok mellé mert ez így nem valami bátor dolog. 😉 búcsúzóul kepzeljétek még a háiorvosom sem tudja milyen vizsgálatokban lesz részem aki a beutalót írta. Biztos ő is segg hülye.
2018. ápr. 29. 21:38
 12/13 anonim ***** válasza:
Te pszichiátriai eset vagy.... oké töröltess minden választ, engem nem érdekel. Most szépen törölni fogom az ostoba a kérdésed a megválaszoljaim közül, aztán ennyi, van jobb dolgom is ilyen ostoba hülyegyerekeknél.
2018. ápr. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Ignis Subdialis ***** válasza:
Hehh, pont erre jutottam én is. Sajnos a vérvétel nem fog közelebb vinni egy orvost se a Te fő problémádhoz, ami a fejedben van...
2018. ápr. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!