Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Állandó száraz köhögés és bal...

Állandó száraz köhögés és bal bordaközi fájdalom mitől lehet?

Figyelt kérdés

Körülbelül 2 hónapja kezdődhetett, eleinte csak napi pár alkalommal köhögtem főleg beszéd közben, de aztán fokozatosan erősödött és gyakoribbá vált. Szedtem Rinathiolt, ittam hagymateát, amitől átmeneti javulást éreztem, de kb. 2 hete újra felerősödött és a mellkasom is fájni kezdett -gondolom a sok köhögéstől-, ami jobban aggaszt az az hogy egy hete már a bal mellem alatt a bordámnál mélyebb levegővételkor éles fájdalmat érzek. Pár napja voltam orvosnál, meghallgatott, és azt mondta hogy "nem vészes" és írt fel antibiotikumot, viszont hozzátette hogy szíve szerint fel sem írná nekem, csak a négy napos hétvégére való tekintettel biztos ami biztos.. Ugyan mi lehet velem? :/ Volt már valaki hasonló helyzetben? Mi segíthetne?

(Nem dohányzó, 23/N)


2018. ápr. 28. 20:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!