Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az mi, hogy lány létemre...

Az mi, hogy lány létemre ahányszor lebetegszem megkapom, hogy csak drogozom, meg be vagyok szívva? Meg folyton kutatnak?

Figyelt kérdés

A tesóm cigizik, rendesen. Most is van itthon neki két dobozzal, de arról nem vesznek tudomást...


Sosem volt közöm ilyenekhez. Tényleg, semmi. Egyedül egy volt általános iskolás osztálytársnőm (aki intézetis volt, rendezetlen család, rossz társaság), került elvonóra. De őt utoljára ált. iskolás ballagáson láttam, azóta ez a mániájuk.


Egyszer jöttem haza egy cigi szagú étteremből, de akkor egyből elkaptak mindjárt az ajtóban, meg a kezemet szagolgatták. De hogy az öcsém napinegyet szív, az nem baj.


Csal engem gyanúsítgatnak állandóan feleslegesen. Mégcsak a közelébe se voltam ilyeneknek, nem is ilyen barátnőim vannak. Viszont velem itthon bármit megtesznek.


2018. ápr. 30. 14:03
 1/1 anonim ***** válasza:
sad story
2018. ápr. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!