Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Rákosodik az anyajegyem?

Rákosodik az anyajegyem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy nagy 4mm-es kiálló anyajegy az arcomon. Hétvégén hozzáértem, elkezdett fájni, aztán észrevettem, hogy egy nagy gyulladás van mellete... Annyit csináltam, hogy arrafelé borotválkoztam 2 hete. Pattanás ez, vagy mi??

15F



2018. máj. 2. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Kiálló anyajegyek kevésbé rosszindulatuak. Legtöbbször ahogy írtad megsértetted és begyullad, vagy elöfordulhat, hogy pattanás. Ha egy hét alatt nem múlik el akkor menj el orvoshoz, vagy ha gyorsan rosszabb lesz. Fertöséz sem túl jó dolog.
2018. máj. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet pattanás mellette, persze. Vagy szőrtüszőgyulladás.
2018. máj. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tegyél arcszeszt a gyulladt területre - ne az anyajegyre -, az majd leszárítja.
2018. máj. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kiálló anyajegyek lehet, hogy szerinted legtöbbször nem rákosodnak... ehhez képest, ha nem szedettem volna le 2010-ben, akkor már nem írnék itt... A mérete alapján majdnem a legrosszabb besorolású volt a melanomám :( Szóval mindenképpen meg kell nézetni bőrgyógyásszal, mert nem játék és nagyon hamar elviszi az embert!!
2018. máj. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!