Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az normális, hogy ülő állapotb...

Az normális, hogy ülő állapotban bő pólón keresztül látom, ahogy szaporán ver a szivem?

Figyelt kérdés
Mostanában elég sokat fáj a mellkasom, fáradt vagyok, nem alszom jól, légszomjam van, a gyomrom sem az igazi és nagyon félek, hogy valami szívproblémám van. 20 éves vagyok, túlsúlyos. Lehet a vizsgaidőszak miatt vagyok ennyire kimerülve? Vagy mindenképpen forduljak orvoshoz, komoly szívbetegség is lehet?

2018. máj. 5. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Néha én is látom a mellkasomon, ahogy ver a szívem, ez még nem lenne baj. De szerintem nem véletlenül aggódsz ennyire, hogy mindenhol gyanús tüneteket látsz, szóval tényleg jobb lenne, ha megnézne egy orvos.
2018. máj. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szenes43 ***** válasza:
Egy EKG.-vizsgálat talán megnyugtatna és semmi fájdalom csak idő amíg fogadnak a kardiológián.
2018. máj. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem mindig látszik a mellkasomon a szívdobogasom, meg nyugalmi állapotban is, hátha meg gyorsabban dobog. Ha a kezemet a mellemre teszem, érezni is, de tudtommal nincs baja a szivemnek.
2018. máj. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!