Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pánikbetegség vagy szocifóbia?

Pánikbetegség vagy szocifóbia?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és ha tartósan csendben kell ülni pl. tanórán, akkor mindig rám tör a rosszullét, a hányinger,izzadás, szédülés és a teljes koncentrációm odavész. Mit tudnák tenni ellene? Főleg így érettségi előtt ahol 4 órán keresztül kell síri csendben ülni.:c Egyébként rosszul vagyok a buszon és a villamoson is. Nem tudom m i lehet az oka, mivel lehetne kezelni.:c

2018. máj. 5. 23:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Erettsegire ajanlom a sedatif pc-t, nem szazszazalek hogy bevalik de nekem altalaban ha el nem is mulasztja, de rovidtavon csokkenti a tuneteket. Nekem mindig akkor erosebb a rosszullet ha faradt vagyok, keveset aludtam, nem tudom nalad hogy van, de mindenkepp pihend ki magad elotte. Sajnos en meg a hosszutavu megoldasra nem jottem ra:(
2018. máj. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!