Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Létezik olyan hogy attól...

Létezik olyan hogy attól vagyok rosszúl hogy beképzelem magamnak?

Figyelt kérdés
Van egy hatalmas nagy félelmem ez pedig a hányinger!De néha már annyira rástresszelek hogy szorongok izzad a tenyerem csipkedem magam megeszek inkább egy csomag rágótvegy nap csak elmúljon!De mindig ott jár a fejem nem tudom elterelni a gondolatom érdekes itthon kitya bajom sincs csak ha emberek közt vagyok vagy a munkába!Pl most kezdtem egy új munkahelyen de 2 nap oktatás volt eleve úgx indultam hogy bevettem egy helexet!Tegnap úgy nagyon nem is volt gond!De viszont ma màr annyira szorongtam meg rosszúl voltam hogy ki kellett mennem a teremből soha sem hányok csak hányinger!De csak ha stressz ér vagy ha ott jàr a fejemVoltam kivizsgàláson doki azt mondta hogy ritka az ilyen egèzsséges ember mint én!De valamiért ez sem nyugtatott mrg....Nagyon rosz ezzel mit lehet kezdeni?
2017. aug. 2. 17:47
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi ha elírtam pár szót mondtat!
2017. aug. 2. 17:49
 2/6 A kérdező kommentje:
mondatot!
2017. aug. 2. 17:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem emetofóbiás vagy
2017. aug. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És ezzel mit lehet csinálni? :(
2017. aug. 2. 18:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Létezik, én ugyanígy vagyok a hányingerrel meg a hányással, sosem hánytam még mondjuk de nagyon rettegek tőle és sokszor pont emiatt jön rám a hányinger. Sokszor ki is kell mennem ahol vagyok levegőzni, vagy buszon vagy hogy hamarabb szállok le miatta. Elmentem pszichológushoz, mert ez nem élet, annyit mondott hogy ez szorongás és kezelni kell, ja meg hogy valószínű hányingernél tovább nem jutottam volna soha. Nem hánytam volna soha, mert félek tőle és van bennem egy pszichés gátlás. Ez nálad is tuti szorongás lehet, az egy dolog hogy hányásfóbiás is lehetsz de ezt nem az okozza, hanem te is szorongsz.
2017. aug. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom de ez nagyon rosz!Én is el ekarok menni pszihológushoz!
2017. aug. 3. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!