Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit csináljak hogy a visszeres...

Mit csináljak hogy a visszeres problémám ne rosszabbodjon?

Figyelt kérdés
25 éves nő vagyok. Állómunkát végzek. Kijöttek mindkét lábamon a visszerek amik fájnak is. Olyanok segítséget szeretném kérni akiknek már van tapasztalata ebben a témában. Mit tegyek hogy ne legyen rosszabb a helyzet? Létezik olyan ami tényleg beválik?

2018. máj. 12. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Flavogard étrendkiegészítő, és Lioton gél, valamint gumiharisnya fog segíteni.
2018. máj. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
eleget és jól alszol?
2018. máj. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

C-vitamin nagyobb mennyiségben, és kompressziós harisnya. A C-vitamin felelős a kollagén termelésért, ami az érfal rugalmasságához kell.


A kompressziós harisnya pedig nagyon jól csökkenti az erekre nehezedő vér hidrosztatikus nyomását.


Ja és menj el érsebészetre is, hogy orvos is lássa.

2018. máj. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kompressziós harisnya + torna (a lábakat fel kell függőlegesbe helyezni, és a lábfejet körkörösen mozgatni napi rendszerességgel, olyan fél óra, ha van rá idő, de lehetőleg a legtöbbet, és a harisnyát egész nap kell hordani és azt is úgy kell fel venni, hogy a lábakat 1-2 percre fel kell emelni függőlegesbe és utána felhúzni). + napi szinten 200-400mg E-vitamin (ha nincs mellékhatása, tehát bírja a szervezeted) és 1000mg C-vitamin elosztva a nap folyamán. Plusz lehet még mellé szedni sok B-vitamint és szőlőmagkivonatot is (95%-os 200-400mg-ot), viszont, ha ezeket szeded, akkor egy kis K-vitamin is kellhet, mivel nehogy túl híg legyen a vér. Plusz kenegetni kell naponta kétszer valamivel. Én legalábbis így kezelem jelenleg. Mondjuk a szőlőmagkivonatot még nem kezdtem el szedni, hanem még Diozmint szedek, de miután elfogyott az, azután a szőlőmagkivonatra váltok. Gondolkozok még a napi 100mg Rutinon is. Esetleg az is jó lehet. De még csak most kezdtem el kezelni a visszeremet, így nem tudok még tapasztalatot mondani. Bár nekem még nem fájnak, meg nem is fájtak eddig. Csak az a tudat, hogy ki van tágulva az ér és egy kicsit lappang a vér a vénában az elkezdett zavarni.
2018. jún. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!