Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Olyan érzésem van a combomban...

Olyan érzésem van a combomban egy pontban mintha be akarna görcsölni, fáj, nyom és néha erősebben. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Lehet trombózis?Nagyon félek.

15/L



2018. máj. 14. 20:34
 1/4 anonim válasza:
Nekem általában akkor szokott ez lenni,mielőtt megjön a menstruációm..Neked nem fog mostanában megjönni?
2018. máj. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tegnap jott meg.Att lehetne?
2018. máj. 14. 21:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Szedsz fogamzásgátlót? Az okozhat trombózist illetve a dohányzás is...a fájdalom folyamatos vagy csak hébe hóba? A trombózis általában a láb megduzzad , meleg tapintatú, elszíneződik a láb (piros vagy lila) sokszor a vádli fáj ha megnyomod és az is ha behajlítod a lábad...ha félsz érdemes elmenni háziorvoshoz vagy be a sürgősségire...egy napod rá fog menni , de egy vérvétellel vagy egy UH val kizárható...(d-dimer, doppler uh) én is nagyon félek a trombózistól ha zsibbad a lábam már parázok, de egy ismerősömnek volt ...azt mondta fogom tudni ha az van ...
2018. máj. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok azt még elfelejtettem hogy szerintem a panaszaidra jó lenne ha szednél magnéziumot attól szerintem rendeződik...(magnerot pl amit reklámoznak )
2018. máj. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!