Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 3 év kórházba kerültem ahol...

3 év kórházba kerültem ahol megállapították hogy? Ez mi lehet?

Figyelt kérdés
Szóval megállapították hogy epe homokon van,nem kezdtek vele semmit csakhogy diéta. Oké,azóta nem nagyon eszek nehéz zsíros fűszeres kajákat. Most viszont tegnap óta itt a jobb bordám alatti részen, tompán szúrósan fáj..
2018. máj. 22. 06:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Epegyulladás, de hogy mitől, azt orvos mondja meg.

Keress normális orvost, az epe homok jóval veszélyesebb, mint az epekő, mert eltömítheti az epevezetéket, aminek eredményeként begyullad a hasnyálmirigy, és amennyire én tudom, az országban csak kevés orvos tud mit kezdeni vele. Epeműtétre készülj fel (nem nagy dolog, rutinnak számít), nagy eséllyel kiszedik (csodálom, hogy eddig nem tették), de ez csak apró kellemetlenség lesz ahhoz képest, ami lehetne, ha nem tennék.

2018. máj. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most nem fáj például :)
2018. máj. 22. 09:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt nem feltétlenül szükséges műteni. Nekem is volt homokom, a gasztroenterológus egy Ursofalk nevű gyógyszert adott ezt szedtem több mint egy évig és kiürült a homok
2018. máj. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A műtét a probléma gyökerét távolítja el. Megoldás-központú emberként én inkább választanám ezt néhány hétnyi diétával és felépüléssel, minthogy évekig gyógyszereken éljek és folyamatosan attól rettegjek, mikor jön vissza a baj.
2018. máj. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó,nagyon egyet értek..mert előbb utóbb amúgy is bekövetkezne a műtét
2018. máj. 23. 13:14
 6/6 anonim ***** válasza:

"előbb utóbb amúgy is bekövetkezne a műtét"


Nem feltétlenül,mint mondtam a homok az ki tud ürülni. Mellesleg ne gondold azt ha kiveszik az epédet akkor minden gond megoldódik. örökre problémáid lesznek az emésztéssel. Hasfelfúvódás, hasmenés, stb. Nem viccnek van az epe komoly szerepe van

2018. máj. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!