Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Anyának megállapították hogy...

Anyának megállapították hogy hörgőgyulladása van, minden nap kell járnia orvoshoz (azt hiszem ell. re, de nem tudom) ma felhívtam és azt mondta kórházba vitték, találtak valamit a szívénél. MI LEHET AZ?

Figyelt kérdés
(nagyon rosszul van már 1 hónapja)

2013. jan. 25. 14:38
 1/6 A kérdező kommentje:
vagy valami van a szívével, bocsánat nem emlékszem mit mondott. A mamámnak van szívbetegsége ehhez lehet köze azt hiszem.
2013. jan. 25. 14:42
 2/6 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk??? Elhiszem, hogy meg vagy ijedve, de honnan tudnánk válaszolni erre a kérdésre?
2013. jan. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amikor nekem tüdőgyulladásom volt, azért kerültem kórházba, mert ráhúzódott a szívburokra.
2013. jan. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Onnan hogy biztos vannak akiknek volt hasonló panaszuk vagy értenek hozzá hogy hörgőgyulladást követően mi lehet a szívvel, teszem azt tüdőgyulladás amit egy másik kommentelő írt esetleg szívdaganat de nem tudom hogy létezhet-e ilyen, remélem nem. Tehát milyen betegségek épülhetnek erre.
2013. jan. 25. 15:33
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kiderült h félrekezelték és infarktust kapott.
2013. jan. 26. 09:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Jobbulást az anyukádnak:)
2013. jan. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!