Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tényleg segít a nyugodtabb...

Tényleg segít a nyugodtabb alvásban?

Figyelt kérdés
Egy ideje gondjaim vannak az alvással,történt néhány olyan dolog a közelmúltban ami miatt sokat idegeskedtem,napról napra nehezebben alszom el felébredek éjszaka többször is,és a reggeli ébresztő előtt általában 1 órával,ilyenkor már nem birok visszaaludni.Napi 10 órát dolgozok,reggel másfél óra utazás este szintén,tehát ez már elég fárasztó,főleg max 4-5 alvással.Már annyira kimerült vagyok,voltam hogy a szívem is össze-vissza vert,kihagyott stb..Így elmentem a dokihoz,kaptam egy gyengébb szívritmusszabályzót és 0.25 mg xanaxot.Nos az lenne a kérdésem hogy segít-e a xanax az elalvásban a nyugodt alvásban?Az orvos nem szívesen írta fel,mondta hogy elég alattomos szer,és ne szedjem csak ha muszáj.A közeljövőben munkahelyet váltok,remélem akkor visszaáll minden a régi kerékvágásba ha lesz elég időm pihenni.

2018. máj. 25. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

A Xanax egy nagyon g..i drog, elvonóztattam róla töb embert is. A másik dolog vele kapcsolatban, hogy előszeretettel irják fel minden hülyeségre, mivel a fillér ezredrészébe kerül az előállitasa, tehát nagyon magas rajta a profit.

Semmilyen drog nem segit a jó, pihentető alvásban. Teremtsd meg azokat a körülményeket, amikor jól és eleget tudsz aludni, és akkor kipihenten ébredsz.

2018. máj. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Amit az életmódoddal elrontasz, azt nem lehet, és nem is szabad egy gyógyszerrel tünetmentessé tenni, mert csak elfed és függőséget okoz. Nem szabad kizsigerelni a szervezetedet, ilyen egyszerű.
2018. máj. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Életmódommal tönkretettem?Dolgozok,hogy meg tudjak normálisan élni.Ehhez el kell járnom messzebre mert a környéken csak minimálbéres melók vannak,és hogy az életemben történtek váratlan rossz dolgok,amik megviseltek,arról sem tehetek...

Nem szándékozom max néhány hétig szedni,amíg sikerül közelebbi munkát szereznem,ami folyamatban van,hogy legalább tudja 6-7 órát aludni mielőtt felbukok valahol..utána abbahagyom.Igazából tisztában vagyok vele hogy ártalmas,és nem ez volt a kérdésem,hanem hogy valóban segít-e a könnyebb elalvásban.

2018. máj. 25. 19:46
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
Az lehet, hogy te csak néhány hétig szándékozol szedni, de a gyógyszer mást szándékozik. Ő nálad akar maradni. Pár hét alatt kialakul a függőség. https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__..
2018. máj. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
Általánosságban minden drog ugyanúgy hat: kis mennyiségben élénkit, nagyobb mennyiségben nyugtat/altat, még nagyobb mennyiségben megöl. Ez ugyanúgy igaz a kávéra mint a ciánra. Tehát elég, ha megiszol 10 csésze kávét, úgy fogsz tőle aludni, mint akit fejbe vertek. Szó szerint. Ugyanis a drogoktól nem fogsz mélyen aludni és kipihenten ébredni (egyiktől sem), és másnap még rosszabbul leszel. És akkor ahhoz, hogy este aludni tudj, megint be kell venned valamit és igy tovább, már függő is vagy.
2018. máj. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam tegnap este,nem tudom hogy az első alkalommal is hatnia kellene,de nekem semmit nem segített..ugyanúgy nem tudtam elaludni,még ma és holnap este beveszek 1-1-et,ha semmit nem ér akor abba is hagyom...nem tudom mennyire befolyásolja a hatását a testtömeg,2m magas és 130 kilo vagyok...
2018. máj. 26. 07:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor 3x annyi kellene
2018. máj. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En aktatot szedek. Ha keves beveszek fel szem rivot es egy rudotolt. Nem mindennap kell. Hagyomanyos kamilla főzete gyógyszerrel hatasosabb.
2018. máj. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!