Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Roobius tea segíthet a...

A Roobius tea segíthet a nyugodtabb alvásban 16 hósnak? // Ismertek olyan oldalt ahol kisgyerek frizurákat találhatnék? (kisfiúnak)

Figyelt kérdés
16 hósom mostanában nagyon nyugtalanul alszik, félóránként v.sűrűbben is nyöszörög, amíg oda nem megyek megsimogatni! Akkor megint jó egy félórára! Gondoltam kipróbálom ezt a teát, vettem egy Pickwick Roobiust!De nem tudom nem árt-e neki? Van valaki aki már adta kisgyereknek? Ízesíteni kell? Mennyit ihat meg? Délután, az esti tejci előtt gondoltam... / Másik kérdésemre is ha tud valaki válaszolni nagyon köszönöm előre is, nem találok sehol ilyen témájú oldalt...
2011. júl. 21. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
A Rooibos tea abban különbözik a többitől (nem gyümölcsteától), hogy nincs benne koffein. Magyarul ha adtál már a fiadnak pl. fekete/fehér teát (amit kétlek), akkor segíthet. De ha gyümölcs teát adtál neki, abban nincs koffein, így a Rooibos tea sem fog segíteni az alvás javításában. Viszont! Nagyon finom! :) A frizurás kérdéseddel kapcsolatban sajnos nem tudok írni, de remélem más segít majd.
2011. júl. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod!

Ezt nem tudtam, akkor nagyon nagy értelme nem lesz ha issza is...Eddig csak a Hipp gyümiteákat itta.


Várok még válaszokat, és előre is köszönöm őket!

2011. júl. 21. 14:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Citromfű tea segíthet... a vörös tea max nem izgatja fel...


[link]

[link]

2011. júl. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!:)
2011. júl. 21. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!