Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valami módszer a nyugodtabb...

Flatflip kérdése:

Valami módszer a nyugodtabb alváshoz?

Figyelt kérdés

Az uttóbbi időben nem vagyok a legnyugodtabb alvó. Néha rám tör pánik betegség alvás előtt, és már előre szoktam félni az alvástól. Tudom hogy pszihológus tud segíteni ezeknél a problémáknál, de örülnék, ha tudnátok valamit tanácsolni. Előre is köszönöm a segítségeket.

16/F


2018. jan. 13. 22:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Én Valeriána Relaxot veszek be, és iszom egy citromfű teát elalvás előtt. Vitaminok is hiányozhatnak a szervezetedből.
2018. jan. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt 24 évesen. Én attól tartottam, hogy ha nem alszok el vagy nem alszom eleget akkor a munkahelyen nem fogok tudni teljesíteni.És emiatt bizony nem is aludtam jól.Járt a fejem is és ezért sem tudtam elaludni. Aztán jönnek a bogyók amik csak károsítsák az embert. A megoldás az, hogy lazulj el NÉZZ SZEMBE a problémával! NE szedj gyógyszert!!lazulj el kapcsold ki az agyad, próbáld át érezni azt hogy milyen jó feküdni pihenni ellazulni, ha lelki a probléma akkor nézz szembe vele!Este pihenj lazulj!
2018. jan. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!