Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért zavar ez az alvásban?

Miért zavar ez az alvásban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egyetemista vagyok, aki albérletben él, van egy lakótársam. Sokszor előfordul, hogy Ő hamarabb kel fel, mint én. De sajnos mindig felébredek rá, mert nem túl halk, bár többször kértem, hogy próbáljon meg halkabb lenni. Utána pedig nem tudok visszaaludni, mert egyszerűen felhúz, hogy csörőg. De érdekes mód, mikor otthon vagyok, és felébredek, hogy pl Anya csörög, nem zavar, és kb rögtön alszok is tovább. Pedig egyébként nem vagyunk rosszban lakótársammal. Próbálkoztam düldugóval is, bevált valamennyire, de nem volt kényelmes.

Szerintetek mi lehet ennek az oka, és hogy tudnám ezt az idegességet leküzdeni, és elengedni az egészet, és aludni tovább? Mert pl ma is éjfélkor értem haza melóból, de Ő már 5-kor kelt, és nem tudtam visszaaludni, csak szenvedtem az ágyban...



2018. jan. 4. 10:34
 1/1 anonim válasza:

Biztos hogy jóba vagy vele és nem nyomsz el magadban valami olyan dolgot vele kapcsolatban ami nem tetszik?Igazából,velem is volt ilyen.En utálom ha valaki hangosan eszik,csamcsog stb.Edesanyam viszont nagyon hangosan eszik,és néha olyan szinten felmegy bennem az ütő hogy bevonulok a szobaba,annyira ideges leszek.De valamelyiknap kimondtam,kimondtam hogy ez zavar és azóta kevesbw érzem hogy zavarna.Mons meg a lakotarsadnak hogy nagyon zavar hogy csörög,vagy mit csinál,és utána könnyebb lesz.Probald magad kenyugtatni este ,figyeld a legzesesedre levegőt beszivod majd ki,és szépen lassan aludj el :)

Hidd el,jó lesz nekem bevált már sok helyzetben

De az első az legyen,hogy mond ki,mond ki hogy téged zavar az,hogy hangoskodik,utána már hohy ő ennek tudatában lesz,neked is könnyebb lesz eskuszom

2018. jan. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!